Başvurular

Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvurusu 18-22 Mayıs 2022

Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvurusu 18-22 Mayıs 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvurusu 18-22 Mayıs ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvurusu 18-22 Mayıs ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu Acil Yardım ve Afet Personeli Alımı Başvurusu 18-22 Mayıs

İSPER acil yardım ve afet personeli alımı (saha personeli alımı) için iş ilanları yayınlandı. Kamu daimi statüde 7 kişi başvuruları nasıl alacak. Başvurular elektronik olarak alınacak. Aday başvurusunu 18 ile 22 Mayıs 2021 tarihleri içinde başvuru kabul edilecek. Başvuru için ikamet şartı aranmıyor.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 18-22 Mayıs 2021 tarihleri içinde yapılacaktır. Başvuracak aday İSPER sayfası üzerinden işlem yapacak. başvuru formuna öz geçmişini ilave etmesi gerekiyor.

Başvuru Şartları Neler?

Adayların vatandaşlık belgesi olması, kamu kurumundan yasaklı olmaması gerekiyor. Lisans ve önlisans tabloda gösterilen okul bölümü mezunu olması ve güvenlik araştırması olumlu olması gerekiyor.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur. Adaylar başvuru sırasında diploma noter örneğini sunacak.

Erkekler adaylar için askerlik durum belgesi olması gerekmektedir. görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmaması gerekiyor. Adaylardan 2 adet fotoğraf istenmektedir.

kamu-acil-yardim-ve-afet-personeli-alimi-basvuru.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu