Başvurular

Kamu 20 Memurlar ve Mühendis Alımı Başvurusu 2022

Kamu 20 Memurlar ve Mühendis Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu 20 Memurlar ve Mühendis Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu 20 Memurlar ve Mühendis Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu 20 Memurlar ve Mühendis Alımı Başvurusu

Kamu kurumu memur alımı ve mühendis alımı yapıyor. Yayınlanan ilan içinde bilgisayar işletmeni alımına yer alıyor. Başvurusu ekranlara gelecek ilanı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü atamak üzere alımı yapıyor.

Memurlar Alımı İçin Şartlar Neler

Türk vatandaşı olan ve kamu haklarından mahrum olmayanlar başvuru yapabilecek.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak yahut askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yahut bedensel engeli bulunmamak.

İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır

Alıma başvuru yapacaklar ilan kılavuzunda verilen önlisans yahut lisans mezunu olması gerekmektedir.

Adaylarda B ehliyeti ve KPSS tablosunda gösterilen puanlara sahip olması isteniyor. Memur kadrolarına başvuru yapacakların bilgisayar belgesi olması yahut öğrenimi görmüş olması gerekmektedir.

Başvuru Adresi ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 2 Ağustos 2021 ile 6 Ağustos 2021 tarihleri içinde mesai saatleri içinde şahsen yahut iadeli taahhütlü posta yoluyla; MESKİ Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Zeytinlibahçe Cad. No:99 Akdeniz/MERSİN adresine ulaştırmaları gerekiyor.

Diğer bir başvuru şekli kurumun internet sayfası üzerinden başvuru yapılabilir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu