Başvurular

Kamu 16 Büro Personeli, Antrenör ve Kütüphaneci Alımı 4-18 Ekim 2022

Kamu 16 Büro Personeli, Antrenör ve Kütüphaneci Alımı 4-18 Ekim 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu 16 Büro Personeli, Antrenör ve Kütüphaneci Alımı 4-18 Ekim ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu 16 Büro Personeli, Antrenör ve Kütüphaneci Alımı 4-18 Ekim ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu 16 Büro Personeli, Antrenör ve Kütüphaneci Alımı 4-18 Ekim

Kamu Antrenör, Büro Personeli ve Kütüphaneci Alımı Duyurusu

Resmi Gazete 4 Ekim 2021 tarihli Türk Alman Üniversitesi 16 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. KPSS puan sıralaması ile alım yapılacaktır. Taban KPSS puanı aranmamaktadır. Başvurusu nasıl ve hangi şartlarda alınacağı bilgisi verildi. En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Yaş şartı ile alakalı bir bilgi yer almamaktadır.

Büro Personeli Alımı 5 Kişi

Muhasebe, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe, finansal yönetim, işletme, iktisat, insan kaynakları yahut insan kaynakları yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.

Kütüphaneci Alımı 1 Kişi

Üniversitelerin kütüphanecilik yahut bilgi ve belge yönetimi lisans programlarının birinden mezunu olanların başvurusu alınacak. LC sınıflama sistemine hakim olmak. Basılı ve elektronik yayınların kataloglaması hususunda profesyonel olması isteniyor. Elektronik kaynakların kullanılması alanında balakalı ve işinde uzman olması gerekiyor.

Tekniker Alımı (Korucu/Fayansçı) 1 Kişi

Ortaöğretim kurumlarının inşaat teknolojisi alanının yapı duvarcılığı, yapı yüzey kaplama, yapı yüzey kaplamacılığı, beton-çimento ve zemin teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak.

Tekniker Alımı (Boyacı/Badanacı) 1 Kişi

Ortaöğretim kurumlarının inşaat teknolojisi alanının yapı dekorasyonculuğu, yapı duvarcılığı, yapı iç mekan deklarasyonu, yapı yalıtımcılığı, yapı yalıtımı alanı ve dallarından mezun olmak. M.E.B. den onaylı sıva, badana ve boyacılık sertifikası sahibi olmak.

Teknisyen Alımı (Marangoz) 1 Kişi

Ortaöğretim kurumlarının ahşap teknolojisi alanı ve dalları yahut mobilya ve iç mekan tasarımı alanı ve dallarından mezun olmak.

Antrenör Alımı 1 Kişi

Üniversitelerin beden eğitimi ve spor öğretimi veren yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, basketbol branşında minimum üçüncü kademe antrenörlük belgesine sahip olması isteniyor.

Mimar Alımı 1 Kişi

Mimarlık lisans programından mezun olmak.

Mühendis Alımı 1 Kişi

Makine Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Mühendis Alımı (Sistem ve Ağ Uzmanı) 1 Kişi

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak.

Mühendis Alımı (Yazılım) 1 Kişi

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak.

Tekniker Alımı (Ağ Teknikeri) 1 Kişi

İnternet ve ağ teknolojileri, bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi ön lisans programlarından birinden mezun olmak.

Tekniker Alımı (Gıda) 1 Kişi

Meslek yüksek okullarının gıda teknolojileri bölümünden mezun olmak.

Başvurular Nasıl Alınacak?

Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet sayfası www.pdb.tau.edu.tr den 4 Ekim 2021 ile 18 Ekim 2021 tarihleri içinde temin edilecek başvuru formu ve istenen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu