Başvurular

Kamu 144 Güvenlik Görevlisi Alımı (4100 TL Maaşla) 2022

Kamu 144 Güvenlik Görevlisi Alımı (4100 TL Maaşla) 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu 144 Güvenlik Görevlisi Alımı (4100 TL Maaşla) ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu 144 Güvenlik Görevlisi Alımı (4100 TL Maaşla) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu 144 Güvenlik Görevlisi Alımı (4100 TL Maaşla)

Kamu 144 Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı Duyurusu

Türkiye genelinden bu alıma başvuru kabul edilecek. Kurum dışı kapsamı içinde yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre İstanbul güvenlik A.Ş 4100 TL Maaşla 144 özel güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetine dair kanununun 10. Maddesindeki gösterilen şartları taşımak silahlı ve silahsız – ÖGG ( özel güvenlik görevlisi) belgesine sahip olmak. Silahlı ÖGG için 21 yaşından büyük olmak. Silahsız ÖGG alımı için 18 yaşını doldurmuş olmak. 
En az lise mezunu olmak. Mesleğin gerektirdiklerini yapmakta herhangi bir sağlık engeli bulunmaması gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekiyor.

Herhangi bir suçtan hüklümlü olmamak. Adayların vardiyalı çalışmaya herhangi bir engel durumu bulunmaması gerekmektedir. Belirtilen şartlara sahip adaylar başvurularını rahatlıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan başvuru yapmaya hak kazanan adaylar başvuruları kariyer İstanbul resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan başvuru yapmaya hak kazanan adaylar başvurular 17 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 23 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

bb-guvenlik-gorevlisi-alimi.jpg

Başvurular gösterilen sitede özgeçmiş yeri detaylı doldurularak yapılacaktır. Başvuru için gereken belgeler mülakat sonrası adaylardan istenecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu