Müşteri Hizmetleri

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternet çağının gelmesiyle birlikte bir çok firma internet hizmetini sunabilmek için rekabet içine girdi. Bu rekabet ortamında her bir firma yeni tarifeler ve yeniliklerle bu pazarın içinde kalmaya ve üst sıralara yükselmeye çalıştı. Kimi firma AKN’yi kaldırırken kimi internet hizmetiyle birlikte TV hizmetini de sundu. Kimi firma paketlerine ücretsiz telefon seçeneğini ekledi. Diğer taraftan bazı firmalar tüm bu özellikleri tek bir paketin içinde tek faturayla müşterilerin kullanımına sundu. Bu firmalardan bir diğeride Kablonet.

Uydunet 15 Aralık 2015 tarihi itibariyle yeni marka ve logo altında Kablonet adıyla hizmet vermeye başladı. Türksat Kablonet şifrketiyla Kablonet, Kablo TV ve Kablo ses gibi birden çok hizmeti tek faturayla üyelerine sunmaya başladı. Bunun yanında fiber internet, dijital televizyon hizmetini ve internet üzerinden bedava görüşebileceğiniz sabit bir hattı tek faturayla uygun bir fiyatla hizmetinize sundu. Kablonet üyelerine sürprizden uzak sabit fiyat garantisini sunarken 100 Mbps’e kadar çıkan gerçek fiber internet hizmetini taahhüt etmektedir.

Kablonet rakiplerine göre birden çok avantaja sahip olmaktadır. Öncelikle kendi fiber kablosunu üreten tek firma Kablonet olduğu için üyelerine Kablo Tv hattı üzerinden yüksek hızda fiber internet, çanaksız biçimde uydu kanallarının izlenmesini ve internet üzerinden telefon görüşmelerini yapabilmesini sağlıyor. Ayrıca tüm bu hizmetleri aylık 39 TL ile 66 TL içinde değişin paketleriyle üyelerine sağlıyor.

Kablonet’in 850’li çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden Kablonet ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Kablonet ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 804 44 44

Kablonet Müşteri Hizmetleri Numarası
126

Arama Kelimeleri: kablonet müşteri hizmetleri, kablonet telefon numarası, kablonet irtibat tel, kablonet şikayet var, kablonet çağrı merkezi, kablonet şikayet hattı, kablonet iletişim

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu