Bilgi Arşivi

Jack & Jones İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Jack & Jones İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Jack & Jones İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Jack & Jones İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Jack & Jones İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Jack & Jones’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Jack & Jones bünyesine dahil olup Jack & Jones’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Jack & Jones işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Jack & Jones açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Danimarka merkezli olarak 1990 senesinde kurulan Jack & Jones hazır giyim sektöründe hizmet veren giyim markası. Genel olarak 18-30 yaş aralığındaki erkek grubunu amacında olan Jack & Jones, kot pantolon başta olmak üzere çeşitli giyim ürünleri üretmektedir.

Tüm Dünya’da 800’den fazla mağazası bulunan Jack & Jones, ülkemizdeki ilk mağazasını ise 2006 senesinde açmıştır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin büyük illerinde bulunan 17 mağazası ile Türk tüketici ile buluşmaktadır.

Jack & Jones İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuJack & Jones İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Jack & Jones İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net ve resmî web adresi olan jackjones.com.tr adresleri üzerinden işçi alımı gerçekleştiren Jack & Jones, şirketin ihtiyaçları ışığında açtığı iş ilanlarını da bu siteler üzerinden paylaşmaktadır.

Kariyer.net adresine giderek arama kutusuna Jack & Jones yazarak şirketin paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu ilanlara iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gerek tek şey ise kariyer.net adresine güncel bir CV yüklemek.

Jack & Jones’un resmî web adresi olan jackjones.com.tr adresi üzerinden iş başvurusu yapmak için sitenin alt kısımında bulunan Kariyer yazısına tıklayarak açılan sayfadan mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bunlara ek olarak aşağıdaki linklerden de güncel iş ilanlarına ulaşmanız olabilecek.

Jack & Jones İş İlanları

İnsan haklarına en fazla önem veren ülkelerden birisi olan Danimarka merkezli bir marka olan Jack & Jones, bu bağlamda kadın-erkek tüm adayların çalışmak istediği bir firma.  Her geçen gün ilkelerini yenileyen ve Dünya standartlarına getiren Jack & Jones ,  vizyon ve misyonu ile çalışan kaynağına gerekli önemi vermektedir.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Jack&Jones İzmir Mağaza Müdürü İzmir Başvur
Jack&Jones Bursa Satış Danışmanı Bursa Başvur
Jack&Jones Adana Satış Danışmanı Adana Başvur
Jack&Jones Avrupa Yakası Mağaza Müdürü İstanbul Başvur
Jack&Jones İstanbul Anadolu Yakası Satış Danışmanı İstanbul Başvur
Jack&Jones Ankara Satış Danışmanı Ankara Başvur
Tempoint Avm Jack&Jones Satış Danışmanı İstanbul Başvur
Jack&Jones Trabzon Satış Danışmanı Trabzon Başvur
Jack&Jones Avrupa Yakası Mağaza Müdürü Yardımcısı İstanbul Başvur
Jack&Jones Forum Mersin Satış Danışmanı Mersin Başvur

Daha fazla Jack & Jones iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu