Bilgi Arşivi

İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

İzmir Özel Türk Koleji’nde çalışmak isteyenlere müjde! İzmir Özel Türk Koleji’nin iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1950 senesinde Bahattin Tatış beyefendinin üstün çabaları ile İzmir, Alsfakat’ta kurulan İzmir Özel Türk Koleji, kurulduğu yıl 28 öğrenci ve 14 öğretmen ile akademik hayata başlamıştır.

Anaokulundan Liseye kadar kesintisiz bir eğitim yaşamı sağlayan İzmir Özel Türk Koleji, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde yabancı dil eğitimi sağlamaktadır.

Güncel olarak 7.000 ila 10.000 içinde değişen öğrenci sayısı bulunan okul 5 kampüs, 12 okul ve 7 anaokulunda 69 yıllık eğitim deneyimi ve 600 ‘ü akademik kadro olmak üzere toplamda 900 ‘ü aşkın çalışanı ile öğrencilerini yetiştirmeye sürdürmektedir.

İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİzmir Özel Türk Koleji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İzmir Özel Türk Koleji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Köklü bir eğitim kurumu olan İzmir Özel Türk Koleji, okulun ve öğrencilerin ihtiyaçları ışığında çeşitli personel alımları gerçekleştirmektedir. Güncel olarak işe alımlarını kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı ilanlar aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en büyük ve bilinen kariyer portallarından bir tanesi olan kariyer.net adresi üzerinden İzmir Özel Türk Koleji’ne iş başvurusunda bulunmak bi hayli kolay.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta. İlk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden isim, soy isim ve e-mail adresi gibi basit detaylarınızi tercih ederek basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bilgi ve en son iş tecrübelerinizi içeren, özenle ve dikkatle hazırlanmış bir özgeçmiş tercih ederek İzmir Özel Türk Koleji’nde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları basit bir şekilde incelemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

İzmir Özel Türk Koleji İş İlanları

İzmir Özel Türk Koleji’nin İşe Alım Aydınlatma metnine, okuldaki çalışma ortamına ve diğer birden fazla bilgiye okulun insan kaynakları sayfasından varabilirsiniz. Kurumsal yapısı ile bir okul ortamından çok daha yükseksı olan İzmir Özel Türk Koleji’nin en güncel iş ilanlarına ve başvuru platformlarına sitemiz aracılığı ile basit bir şekilde varabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1CRM Veri ve Raporlama Operasyon Uzmanıİzmir
2İdari İşler Yöneticisi -Çiğli Kampüsİzmir
3Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri-MarmarisMuğla +1 il daha
4English TeachersMuğla +1 il daha

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu