Müşteri Hizmetleri

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir Özel Can Hastanesi, bireysel ve toplumsal sağlığa yönelik pozitif ilklere imza atmak vizyonuyla yola çıkan ve Manisa Salihli’de 2002 senesinde temelleri atılmış bir kurumdur. 2008 senesinde TÜV-CERT kalite belgesi almıştır. 2016 senesinde Manisa’nın ilk ve tek erişkin ve yenidoğan üçüncü düzey yoğun bakım olanaklarını sunan kurum, bölgede saygın bir yer edinmiştir. 2017 senesinde da İzmir’e geçiş yapılmış ve orada da hizmet verilmeye başlanmıştır. Hastaların konforunun en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü hastanede, birden fazla hizmet bir arada verilmektedir. Hastaneye yönelik herhangi bir soru için çağrı merkezi 0 (232) 715 40 00’dır.

İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarası 0232 715 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanede irili ufaklı birden fazla birim bulunmakta olup Acil Servis’te uzman acil tıp doktorlarıyla hizmet verilmektedir. Hastane, dünya standartlarında ileri teknolojiyi uzman doktorların bilgi ve tecrübeleriyle bütünleştirerek bir sağlık merkezi değil sağlığın yeni merkezini inşa etmiştir. Toplumsal ve tıbbi etik değerlere bağlı, sevgi ve saygı eksenli, güvenilir, çevreye hassas ve sosyal sorumluluk bilincine sahip, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakında zamandan takip eden ve gelişimi sürekli olaraklik arz eden anlayışıyla hastane, modern çağın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Hastaneye ilişkin herhangi bir hususta bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0 (232) 715 40 00’dır.

İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0232 715 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlıklı yarınları arzulayan ve sürekli olarak bu doğrultuda gelişme göstermek ve ilerleme kaydetmek isteyen hastane, çalışmalarına da bu doğrultuda yön vermektedir. Sadece iyilik halinin sağlanmasının değil bunun yanı sıra iyilik halinin muhafaza edilmesinın gerektiğini de vurgulayan hastane yaklaşımı, bireysel ve toplumsal sağlığa yönelik çalışmalarını aktif biçimde sürdürmektedir. Hastaneye yönelik spesifik bir alanda sorgulanmak istenen bir konu, hastanenin yukarıda bulunan numiçinden iletişime geçilip direkt bağlanılarak alakalısinden öğrenilebilir.

İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 715 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayış çerçevesinde hizmetlerini sürdüren hastane, hastayı bilinçlendirici ve güvenilir hizmetler sunmasıyla hastaların takdirini kazanmaya devam etmektedir. Hastaneye yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda bulunan numaradan iletilebilir.

İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattı 0232 715 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İzmir Özel Can Hastanesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 715 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0232 715 40 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sk. No: 18 Çiğli – İZMİR
E-Posta : [email protected]
Telefon : +90 (232) 715 40 00

Arama Kelimeleri: İzmir Özel Can Hastanesi iletişim bilgileri, İzmir Özel Can Hastanesi telefon no, İzmir Özel Can Hastanesi irtibat tel, İzmir Özel Can Hastanesi canlı destek, İzmir Özel Can Hastanesi müşteri temsilcisi, İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattı, İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarası, İzmir Özel Can Hastanesi iletişim numarası, İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi, İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu