Başvurular

İzmir iş ilanı Belediye en az lise mezun 30 kamu personeli alıyor 2022

İzmir iş ilanı Belediye minimum lise mezun 30 kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İzmir iş ilanı Belediye minimum lise mezun 30 kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İzmir iş ilanı Belediye minimum lise mezun 30 kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İzmir iş ilanı Belediye minimum lise mezun 30 kamu personeli alıyor

İzmir iş ilanları ile İŞKUR aracılığıyla yapılan kamu alımları kapsamı içinde kurum dışı daimi olarak çalıştırılacak 30 kamu personeli alımı yapılıyor.

Bornova Belediyesi bünyesine alımı yapılacak 30 daimi kamu personeli alımı ilanı belediye adı altındaki Bornova Belediyesi Personel A.Ş. de çalıştırılacaklar.

Belediye 30 Personel nerelerde çalıştırılabilecek?

Belediyeye alınacak bu 30 personel Bornova Belediyesinin Bornova ilçe sınırları içindeki bina ve tesislerde çalışma süresi tam olan personel için haftalık 45 saat, kısmi süreli olarak alınacak personeller aylık120 saat çalışma esaslarına göre çalıştırılacaklar.

Bornova Belediyesi 30 Kamu Personeli alım şartları

Belediye bünyesine alınacak personeller işçi kadrosunda bulunan çalıştırılacaklar,

Adayların minimum lise mezunu olması,

Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olması,

Erkek adayların D veya E sınıfı ehliyeti olması,

Adayların beden işçisi olarak çalışmasına engel bir durumu olmaması gerekmektedir.

Bornova Belediyesi başvurular e-mail ile alacak

Bornova Belediyesi 30 işçi alımına başvuracak adayların 06 Mayıs 2021 tarih ile 16 Mayıs 2021 tarihleri içinde başvuru işlemlerini bilgi@borbel.com.tr adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru işlemleri sonrasında adaylar 17 Mayıs 2021 tarihinde mülakata alınacaklar. Mülakata alınacak personel adaylarının belirlenmesi işlemi pandemi sebebiyle e mail başvuruları içinden yapılacak ön inceleme neticesinde tespiti yapılacak olan bireyler davet edilecekler.

bornova-ilan.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu