Müşteri Hizmetleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İzmir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İzmir, Türkiye’nin büyük şehirleri içinde bulunduğundan İzmir büyükşehir belediyesi aracılığıyla yönetilmektedir. İzmir ilinin sınırları içinde yapılacak olan belediye işlerinin yürütülmesinden sorumlu olan devlet kuruluşu olarak adlandırılır. Konak meydanında bulunan belediye binası üzerinden çalışmalar yürütülmektedir. Dönemde oy çoğunluğunu elde ederek belediye başkanı olan Aziz Kocaoğlu aracılığıyla yönetilmektedir. İzmir her geçen gün gelişmeye devam eden Türkiye’nin büyük şehirleri içinde bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar özellikle bölgede yaşamakta olan vatandaşların daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürebilmesi için en etkili biçimde bölgenin geliştirilmesini sağlamaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

5747 sayılı Bakanlar Kurulu kararına bağlı kalarak 6 Mart 2008 tarihinde Karabağlar ve Bayraklı ilçeleri İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlanmıştır. Daha ardından 6 Aralık 2012 tarihinde yapılan yazılı açıklamayla resmi gazetede yayınlanarak 14 il sınırları içerisine katılmıştır. Bunun yanında şehrin sınırları genişlemiştir. Geniş yüz ölçümüne sahip olan İzmir ilçeleri şunlardan oluşmaktadır; Aliağa, Balçova, bayraklı, Bayındır, Bergama, Beydağ, Buca, Bornova, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Konak, Kiraz, Menderes, Narlıdere, Menemen, Ödemiş, Selçuk, Seferihisar, Tire, Torbalı ve Urla’dır.

İlçenin tarihi bi hayli eskilere dayanmaktadır. Özellikle hızla ilerleyen İzmir bunun yanı sıra fuarlar, festivaller ve kongreler kenti olma yolunda emin adımlarla gelişmeye devam etmektedir. Çok sayıda geliştirilen fuar bölgede büyük ilgiyle karşılanmaktadır. Ulusal olduğu kadar ülkeler arası fuar organizasyonları da il de düzenlenmektedir. Her bakımdan gelişmeye devam eden İzmir belediyesi tarihi 1868 yılına dayanmaktadır. Kurulumu bu seneda gerçekleşmiştir. Her geçen gün gelişerek büyükşehir haline gelmiştir. İzmir’in 1950 senelerında 17 beldesinde ortalama olarak 682 köyü bulunmaktaydı. Günümüzde ise 30 ilçesi bulunmaktadır. Bu 30 ilçenin içinde 21 ilçe İzmir büyükşehir belediyesi sınırları içinde bulunmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü istek, dilek, şikayet telefon numiçinden  İzmir Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı
444 40 35

İzmir Büyükşehir Belediyesi Mail Adresi
him@izmir.bel.tr

Arama Kelimeleri: izmir büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, izmir büyükşehir belediyesi iletişim, izmir büyükşehir belediyesi çözüm merkezi, izmir büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, izmir büyükşehir belediyesi telefon numarası, izmir büyükşehir belediyesi irtibat tel, izmir büyükşehir belediyesi şikayet, izmir büyükşehir belediyesi şikayet var, İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu