Başvurular

İzmir Büyükşehir Belediyesi 59 Şoför Alımı (16-18 Kasım Başvurusu) 2022

İzmir Büyükşehir Belediyesi 59 Şoför Alımı (16-18 Kasım Başvurusu) 2022, iş başvuruları bölümünde İzmir Büyükşehir Belediyesi 59 Şoför Alımı (16-18 Kasım Başvurusu) ile ilgili bilgi aktaracağız. İzmir Büyükşehir Belediyesi 59 Şoför Alımı (16-18 Kasım Başvurusu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İzmir Büyükşehir Belediyesi 59 Şoför Alımı (16-18 Kasım Başvurusu)

Şoför alımı iş ilanları İzmir Büyükşehir Belediyesinin ilanı ile İŞKUR üzerinden yayınlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesinin 59 boş kontenjanın açık olduğunu duyurmuş olup doldurulması amacı ile 59 personel alınacağı bilgisi verildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin ilanına göre alımı yapılacak unvanın şoför olduğu ve 59 kişilik olduğunu dile getirdi. Bu İlan İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfası üzerinden yayınlanmıştır.

Şoför Alım Başvurusu Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacaklar için başvurular yalnızca online olarak mail yöntemi ile yapılacaktır. Adayların kendilerine ait olan eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulup başvuru kılavuzunda bulunan mail adresine iletilmesi yolu ile online olarak elektronik ortamda yapıla bilecektir.

Online dışında yapılacak müracaatlar kabulü gerçekleştirilmeyecektir.

Başvurular 16 Kasım 2021 tarihi itibari saat 00:01 ile alınmaya açık olup en geç müracaatlar 18 Kasım 2021 tarihine kadar iki günlük süre zarfında saat 23:59 a kadar yapıla bilecektir.

Kamu Şoför Alım Şartları

Adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması şart mevcuttur.

Son başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını geçmemiş olan,

En az ortaokul mezunu olma,

Tercihen 1 yıl işinde uzman olma,

Adayın son 5 yıl içinde alkollü araç kullanmamış olması,

daimi-sofor-alimi-izmir-belediye.jpg

100 ceza puanını geçmemiş olması,

Sürücü belgesine elin konulmuş ve geri alınmamış olması şartı,

En son minimum 1 senedir İzmir de ikamet ediyor olma şartı aranıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu