Başvurular

İzmir Büyükşehir 6320 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı (GENOM) 2022

İzmir Büyükşehir 6320 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı (GENOM) 2022, iş başvuruları bölümünde İzmir Büyükşehir 6320 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı (GENOM) ile ilgili bilgi aktaracağız. İzmir Büyükşehir 6320 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı (GENOM) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İzmir Büyükşehir 6320 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı (GENOM)

İzmir Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu ilana göre İŞKUR üzerinden 1 adet kamu personeli alımı yapılacağı altı çizildi. Başvuru yapacak adaylar için ilan İŞKUR resmi sitelerinden yayınlandı. Adaylar başvurularını şahsen yapacaklardır. GENOM’a yerleştirme işlemi yapılacak.

Adaylar için İŞKUR ilanına göre alınacak personellerin 1 adet personel bulunacağı ve o unvanın ise satın alma uzmanı bulunacağı belirtiliyor. Başvuru yapacak personeller için hemen hemen 6320 TL maaş verileceği belirtiliyor.

KPSS Puan Şartı İsteniyor Mu?

Başvuruda bulunacak bireyler için Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartının aranmadığı ilan üzerinden belirtiliyor.

Başvurular Şahsen

İlanı görüntüleyip başvuruda bulunmak isteyen bireyler için başvurular yalnızca şahsen olarak olacaktır. Adaylar için online yahut posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.  İnciraltı mahallesi DEÜ sağlık yerleşkesi Mithat paşa caddesi no: 58/5 Balçova/İZMİR adresine müracaatlar şahsen yapılacağı belirtiliyor.

Başvuru yapacak adaylar için başvuru tarihleri 6 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başvurular alınmaya başlamış olup en geç müracaatlar ise 20 Ağustos 2021 tarihine kadar da yapılacağı bileceği altı çizildi.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak personelin minimum 2 yıl işinde uzman olması, sosyal güvenlik mevzuatına ve yasasına hakim olmak, Microssoft Office programlarını kullana bilme, organizasyon yapa bilme, çözüm odaklı olma, erkek personellerin askerlik ile ilişiği bulunmama, puantaj verilerinin kontkarakterinin yapa bilmesi şartlarının arandığı altı çizildi.

Öğrenim Durumu

Satın alma uzmanı olarak istihdam etmek isteyen adaylar için öğrenim şartını ise üniversitelerin iktisat ve idari bölümler fakültesinden mezun olma şartlarının arandığı altı çizildi.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuruda bulunacaklar müracaat yapacakları esnada özgeçmiş belgelerini de getireceklerdir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu