Başvurular

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları, kamu ve özel başvuru bölümümüzde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları nasıl yapılır bilgi verelim istedik. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İzmir ilimizin Bayraklı beldesinde şehir hastanesi olarak faaliyet gösterecektir. Bulunduğu il ve çevre illere dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak maksadıyla kurulmuştur. Günümüzde sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından bir tanesi sayılabilmecek niteliklere sahiptir. Hastane çalışmalarını sürdürirken bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizin detay kısmında bulacaksınızdır. 2060 yatak kapasitesi,  284 Poliklinik Oda Sayısı, 4 Heliport alanı,  48 Tutuklu Servisi Yatak Sayısı, 2 Mahkum Servisi, 349 Yoğun Bakım Yatak Sayısı, 15618 Toplam oda sayısı, 100 YGAP, 54 Ameliyathane, 15 Yataklı Yanık servisi ile devasa büyüklükte bir hastanedir. Tüm saydığımız ve daha fazlası hizmet ve olanakları ile Ülkemizin en büyük hastanesi olmaya aday bir hastanedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

Gama Holding ve Türkerler Holding aracılığıyla işletilmekte olan, 2017 senesinde yapımına başlanan  Şehir Hastanesi, diğer adı ile İzmir Entegre Sağlık Kampüsüdür.  Günde totalde hemen hemen olarak 12 binden daha fazla hastaya hizmet yarayacak olan hastanemiz, bundan dolayı da bi hayli büyük bir istihdam olanağı sunacaktır. Yapımının tamamlanmasıyla birlikte Türkiye’nin sağlık turizmindede etkili bulunacağı bilinmektedir.Hastane içinde hastanenin inşaat sürecinde, ve inşaatının tamamlanmasının sonrasında da yüzlerce insana iş olanağı sağlayacağı görülmektedir.Yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

Şehir Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek birden çok pozisyonda eleman alımı yapılacaktır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvurusu Nereden Yapılır?

Şehir Hastanesinde yapılacak istihdama başvuruda bulunabilmek için bir kaç tane yol izleyebilmek olabilecekdür. Sağlık Bakanlığı aracılığıyla a.ık pozisyonlar için alınacak kadroların ilanları paylaşılmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için açıklamalar sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar paylaşılmaktadır. Bunların dışında aşağıdaki linklerden de başvuruda bulunmanız olabilecekdür.

Gama Holding üzerinden başvuru yapabilmek için tıklayın.

Türkerler Holding üzerinden başvuru yapabilmek için tıklayın.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Körfez Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Karamürsel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu