Bilgi Arşivi

İzban İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İzban İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İzban İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İzban İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İzban İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İzban’da çalışmak isteyenlere müjde! İzban iş ilanları, iş başvurusu, İzban işçi alımı haberleri makalemizde.

İzmir’de Aliağa – Selçuk içinde hizmet veren İZBAN, Adnan Menderes Havalimanı ile bağlantısı olan bir metro hattıdır. 30 Ağustos 2010 tarihinden bu yana, yolculu ön işletme yapmaya sürdürmektedir.

İzban İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİzban İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İzban Güncel İş İlanları

İzban iş ilanları, internet üzerinden takip edilmektedir. Bunun için internet üzerinden güncel araştırmalar yapmanız ve tarihleri kaçırmamanız gerekmektedir. Ayrıca, İZBAN resmi sitesi üzerinde de gerekli açıklamaları göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. İnsan kaynaklarına göre tercih edebileceğiniz meslek grupları da şöyledir;

 1. Bilgisayar Mühendisliği,
 2. Diğer,
 3. Edebiyat, 
 4. Fen,
 5. Matematik,
 6. Raylı Sistemler Elektrik – Elektronik Teknikeri,
 7. Raylı Sistemler İşletmeciliği,
 8. Raylı Sistemler Makine Teknikeri,
 9. Sosyal,
 10. Yapı İşleri – İnşaat.

Kurumsal bir biçimde hizmet veren İZBAN, çalışanlarını her sosyal haktan, tatmin edici biçimde faydalandırmaktadır.  Bu bağlamda yol ve yemek gibi ihtiyaçlar da dâhildir. Çalışma şartları bireylerin görevlerine göre değişmekle birlikte; çalışma olanakları uygun saatler ve koşullar içindedır.

IZBAN İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzban iş başvurusu, doğrudan resmi sitesi üzerinden yapılır. Bunun için siteye girdikten sonra, insan kaynakları sekmesine tıklamanız gerekir. 

Ardından karşınıza gelecek ekranda adınızı – soyadınızı, adresinizi ve telefon numaranızı doğru biçimde girmeniz gerekir. Ardından cinsiyetinizi altını çizerek, mezun olduğunuz liseyi seçmeniz şarttır. Daha sonra meslek grubunuzu, yukarıda verdiğimiz alanlardan biri olarak belirtmelisiniz.

Mezun olduğunuz yılı seçtikten sonra, sisteme özgeçmiş yüklemeniz gerekir. Bu dosya Microsoft Office Word üzerinde hazırlanmış olmalı, boyut yönünden 2 MB’dan az olmalıdır. Kişisel verilerin muhafaza edilmesi ile ilgili işareti onaylayarak, güvenlik kodunu da girip, gönder butonuna basmanız gerekir. Eğer size uygun pozisyon olursa, haber verilecektir.

IZBAN İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar?

İzban Personel Alımı üzerine yukarıda anlatılan biçimde başvuru sonrasında, şu gibi alanlarda çalıştırmak için başvuruda bulunabilirsiniz;

 1. Şoför,
 2. Raylı Sistemler Mühendisliği,
 3. Raylı Sistemler İşletme Teknikeri,
 4. Makine Teknikeri,
 5. Elektronik Teknikeri,
 6. Bilgisayar Mühendisi, 
 7. İşçi,

Bu mesleklerden her biri, farklı şartlara sahiptir. Başvuran bireyler, mesleğin gerektirdiği tüm özelliklere sahip olmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu