Müşteri Hizmetleri

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İyzico Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İyzico Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İyzico çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İyzico müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İyzico şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İyzico müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İyzico, 2012 senesinde İstanbul’da kurulmuş bir firmadır. İyzico bir ödeme yönetim platformudur. Yani bir nevi sanal pos hizmeti vermektedir. İyzico; e-ticaret sitelerine ve internet üzerinden ödeme alan herhangi bir internet sitesine güvenli bir ödeme yöntemi olarak hizmet vermektedir. Hızlı, güvenli ve kullanışlı olması ile bir çok kullanıcısı bulunmaktadır.

İyzico’nun hizmet verdiği ürünleri şöyledir; iyzipost, iyzibazaar, iyziglobe. Tüm kredi kartlarına taksitli satış, bir çok yenilikçi ödeme yöntemi, kolay kullanımı, güveni oluşu ile müşteri tatminiyeti üst düzeydedir. Ülkemiz de ve global anlamda sektörde devrim yapmıştır.

İyzico Çağrı Merkezi Numarası

İyzico, 2012 senesinde farklı alanlarda hizmet veren e-ticaret şirketlerine kolay ve güvenilir ödeme yönetimi sunmak maksadıyla kuruldu. Türkiye’de 29.000 den fazla web sitesinin altyapısında güvenilir, kolay ve bi hayli hızlı bir alışveriş deneyimi yaşamanız için durmadan çalışıyoruz. H&M, Zara, Nike, Decathlon, ÇiçekSepeti, Sahibinden.com, Puma, Dolap gibi alışverişlerinizde çok fazla tercih ettiğiniz markaların internet sitelerinde yahut aplikasyonlarda online alışverişiniz sırasında riski sıfıra indirmek için korumalı alışveriş sistemiyle 7 gün 24 saat yanınızda oluyoruz. İyzico’yu işiniz için dünyanın her yerinden ödeme almak yahut taksitli satış seçeneği sunmak maksadıyla kullanmak için 3 basit adımı tamamlamanız gerekiyor. İlk olarak hesabınızı oluşturun ardından detaylarınızi tamamlayın ve son olarak anlaşmayi onaylayın. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey ödemelerinizi almak. Eğer kendiniz için banka hesabına yahut kredi kartına gerek duymadan İyzico’yla binlerce internet sitesinde online alışveriş yapmak için üye olmanız ve gerekli anlaşmaleri onaylamanız yeterli. Online ödeme alma yahut online ödeme yapma sürecinde 7 gün 24 saat yanınızdayız. Herhangi bir sorunla karşı karşıya geldiğınızda 0 216 599 01 00 telefon numarasını arayarak bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. İyzico çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İyzico Müşteri Hizmetleri Numarası

İyzico ile bir banka hesabına ve kredi kartına gerek duymadan bakiye yükleyebilir ve online alışveriş yapabilirsin. Farklı internet sitelerinden yaptığınız alışverişleri mobil uygulamamızla basit bir şekilde takip edebilirsiniz. Tek tıkla kolay ve bi hayli hızlı ödeme uygulayabilirsiniz. Ödemelerinizi yapay zeka ile koruyoruz ve sahip olduğumuz sertifikalar ile hem online siteleri hem de alışveriş yapan bireylerin güvenliğini sağlıyoruz. Bir sorunla karşı karşıya geldiğınızda yahut görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için hafta içi 09:00-20:00 hafta sonu 10:00-17:00 saatleri civarında 0 216 599 01 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilir veya mobil uygulamamız üzerinden 7/24 online chat desteği alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi İyzicomüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

İyzico Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0 216 599 01 00 telefon numarasını aradıktan sonra İyzico müşterileri olarak önce “1” tuşlamalısınız ardından satış ve iyzico ile ilgili bilgi almak için “1”, başvurularınız ile ilgili bilgi almak için “2”, ekstreniz için “3” ,ödeme ve üyelik işlemleri için “4” entegrasyon için “5” ve operatöre bağlanmak için “0” tuşlamalısınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İyzico müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

İyzico Şikayet Hattı

Siz kıymetli üyelerimizin güvenliği ve tatminiyeti bizim için son derece mühim. Bir sorunla karşı karşıya geldiğınızda yahut görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için müşteri hizmetlerimizi arayabileceğiniz gibi https://www.iyzico.com/ internet adresimizdeki formda yardım konunuzu seçerek, e- posta adresi ve isim-soyisim detaylarınızi girerek mesajınızı bize iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İyzico müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İyzico şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Burhaniye Mahallesi Atilla Sokak No:7 Üsküdar İstanbul

Destek Hattı: 0 216 599 01 00

E Posta Adresi: destek@iyzico.com

İyzico’nun 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İyzico ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, ödemelerde yaşadığınız sıkıntıları bildirebilir, sistemsel teknik problemler ile ilgili destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 599 01 00

Arama Kelimeleri: iyzico iletişim bilgileri, iyzico telefon no, iyzico irtibat tel, iyzico canlı destek, iyzico müşteri temsilcisi, iyzico şikayet hattı, iyzico müşteri hizmetleri numarası, iyzico çağrı merkezi numarası, iyzico iletişim numarası, iyzico çağrı merkezi, iyzico müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu