Başvurular

İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 

İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 , kamu ve özel başvuru bölümümüzde İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2021  nasıl yapılır bilgi verelim istedik. İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2021  ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 

İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

İTO İstanbul’da faaliyette bulunan ticari kurum ve bireylerin ticari işlemlerinin düzenlendiği, kayıt altına alındığı ve bu işletmelere ait sicillerin tutulduğu kurumdur.  İstanbul Ticaret Odası 350.000 kayıtlı üyesiyle dünyanın en büyük odaları içinde bulunmaktadır. İstanbul Ticaret Odası (İTO) Covid-19 pandemisi sebebiyle alınan önlemler ışığında kademeli normal hayata dönme sürecine geçildi. Bu zamanda ise İTO çalışma saatleri araştırma konusu olmuştur. İTO, resmi tatillerde kapalı olmaktadır. Peki, İTO saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, hafta sonları açık mı? En çok araştırılan kurumlar içinde İTO yer alıyor. Bu makalemizde İTO açılış saati, İTO çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri ile alakalı bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz. İşte İTO çalışma saatleri 2021…

İTO Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

İTO Kaçta Açılıyor : İTO çalışma saati sabah saat 09:00 ’da hizmet vermeye başlamaktadır.
İTO Kaçta Kapanıyor : İTO akşam saat 17:30’a kadar hizmet verir.
İTO Öğlen Arası Ne Zaman : İTO saat 12:00 / 12:30 içinde kapalıdır.
İTO Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : İTO Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır.

İTO Bayramlarda ve Resmi Tatillerde Açık Mı / Kapalı Mı : İTO , Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Lakin çalışma saatleri Covid-19 vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişiklik gösterebilir. Lütfen olduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Vodafone İş Başvurusu Formu için tıklayınız.

Migros Market iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız…

Şok Market İş Başvuru Formu Tıklayınız

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Tıklayınız

A101 Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2021 Tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu