Başvurular

İTKİB 13 Kamu Personeli Alımı (İdari Memur ve Şoför) 2022

İTKİB 13 Kamu Personeli Alımı (İdari Memur ve Şoför) 2022, iş başvuruları bölümünde İTKİB 13 Kamu Personeli Alımı (İdari Memur ve Şoför) ile ilgili bilgi aktaracağız. İTKİB 13 Kamu Personeli Alımı (İdari Memur ve Şoför) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İTKİB 13 Kamu Personeli Alımı (İdari Memur ve Şoför)

İTKİB 13 kamu personeli alımı ilanı ile adı altında çalıştırmak için gerekli olan şartları alakalı tüm detayları ilan içinde resmi olarak yayımladı. İTKİB Genel Sekreterliği alanında uzman yardımcısı kadrosu için 5 adet, İdari memur kadrosu için 5 adet, İdari Memur engelli kadrosu için 1 adet, şoför kadrosu için 1 adet, hizmetli kadrosu için 1 adet toplam 13 işçi alımı yapılacağı açıklamaldu. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek.

Başvurusu ve Şekli

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği en geç 30 Haziran 2021 saat 16:00’a kadar şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Başvuru İçin Genel Şartlar

T. C. vatandaşı olması,

Erkek adaylar askerlik ile iliği olmamalı veya askerlik görevin, tamamlamış olması,

18 yaşını bitirmiş olması,

Üniversite yahut fakültelerin uygun olan bölümlerinden veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu aracılığıyla onaylanmış yabancı fakülte ile yüksekokullardan mezun olması,

01.01.2021 tarihi içinde 35 yaşını doldurmamış olması,

Kamu haklarından mahrum bulunmaması,

Türk Ceza Kanunu yasalarına göre hiçbir biçimde ceza almamış olmaması,

Görevini devamlı olarak yapmasına engel olacak sağlık sorunun olmaması,

Daha önce çalıştıkları kamu kuruluşları içinde disiplinsiz hareketlerde bulunmaması gerekiyor.

Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuru Şartları

KPSS de iş alımı için gerekli olan puan türünden minimum 70 ve daha üzeri puan almış olmalı,

Yabancı dil sınavından İngilizce, Almanca veya Fransızca yabancı dil bilgisinden minimum 70 puan almış olması istenmektedir.

İdari Memur Alımı Başvuru Şartları

İdari memur başvuru şartı olarak KPSS da gösterilen puan türünden minimum 70 ve daha yukarısı puan almış olması gerekiyor.

Engelli İdari Memur Alımı Başvuru Şartları

Engelli idari memur başvuru şartı için Engelli KPSS da tespit edilen sınav puanı veya minimum 70 ve üzeri puan almış olması gerekir. Şoför başvuru şartı olarak minimum 5 yıllık “B” sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu