Başvurular

İtfaiyeci alımı KPSS’siz B ehliyeti ile yapılacak (18-35 yaş) 2022

İtfaiyeci alımı KPSS’siz B ehliyeti ile yapılacak (18-35 yaş) 2022, iş başvuruları bölümünde İtfaiyeci alımı KPSS’siz B ehliyeti ile yapılacak (18-35 yaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. İtfaiyeci alımı KPSS’siz B ehliyeti ile yapılacak (18-35 yaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İtfaiyeci alımı KPSS’siz B ehliyeti ile yapılacak (18-35 yaş)

İtfaiye eri alımı minimum lise mezunu adaylar içinden Belediye Başkanlığı yapıyor. Belediye ilanına göre KPSS’siz ve B ehliyeti olan adaylar içinden alım yapılacak. İŞKUR iş ilanları ile alım gerçekleşiyor.

İtfaiyeci alımı korona önlemleri kapsamı içinde başvurular 9 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar 00005973175 iş ilan numarası ile İŞKUR aracılığıyla internette yapılacaktır. Başvurularda ikamet şartı aranmaktadır.

Aranan şartlarda minimum lise mezunu olması (önlisans yahut lisans mezunları başvuru yapabilir), 18 ile 35 yaş içinde olması, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası olması gerekmektedir.

Hijyen belgesi olması, ilk yardım belgesi olması, yangın söndürme ve arama kurtarma eğitim sertifikası olması, çok tehlikeli işlerde metal doğramacı sertifikasına sahip olması ve B sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir.

KPSS şartsız olarak alım gerçekleşiyor. Başvurular yalnızca internetten yapılacak.

Noter kurası ile alım neticelendirılacağı üzere adaylar 14 Nisan 2021 tarihi saat 11 ile 12 içinde Karabük Yortanpazarı Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yaşanacaktir.

İkamet şartı olduğu üzere yalnızca Karabük adreslilerin başvurusu kabul edilecektir. Diğer şehirlerde olanlar bu alıma başvuru yapamaz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu