Başvurular

İSU Çalışma ve Mesai Saatleri

İSU Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde İSU Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. İSU Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

İSU Çalışma ve Mesai Saatleri

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi ( İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi ) veya kısa bilinen adıyla İSU, Kocaeli ilimizde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Büyükşehir belediyesine bağlıdır. Amaçları içinde söz konusu ilimizde yaşamakta olan vatandaşlarımıza içme suyu elde etmek bulunmaktadır. Peki İSU sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSU çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

İSU Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

İSU şubeleri ve vezneleri sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır. İSU şubeleri akşamları ise saat 17:30’da kapanmaktadır. Şubeler öğlenleri de açıktır yani öğle arası tatili uygulanmamaktadır.

İSU Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İSU şubeleri sabahları saat 08:30’da açılmaktadır.

İSU Şubeleri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İSU şubeleri akşamları saat 17:30’da kapanmaktadır.

İSU Şubeleri Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : İSU şubeleri yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet sağlamaktadır. Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu ise kapalıdır.

İSU Bayramda Açık Mı : İSU şubeleri; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

İSU şubelerinde fatura sorgulama, borç öğrenme, fatura ödeme, abonelik açma kapama gibi çeşitli işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bu makalemizde İSU çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu