Başvurular

İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş 2022

İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş 2022, iş başvuruları bölümünde İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş ile ilgili bilgi aktaracağız. İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstiklal Üniversitesi Güvenlik Tekniker ve Personel Alımı 4-6 Bin Maaş

Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Destek Personeli ve Personel Alımı Duyurusu

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü tarafınca yayına giren kamu personeli alımı ilanına göre Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesine bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere belirli unvanlarda kamu personeli alımı yapılacaktır.

İş ilanlarını görüntülemek isteyenler için bu ilan kamu ilan sayfası üzerinden halka açık bir biçimde yayınlanmıştır.

Alımı yapılacak unvan olarak 1 Kişilik tekniker alımı, 1 kişilik teknisyen alımı, 6 kişilik destek personeli alımı ve son kez 4 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklamaldu.

Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Üniversitelerin güvenlik hizmetlerinde çalıştırmak için lise yahut dengi okulların herhangi birinden mezun olma, güvenlik görevlisi için gerekli kanunlarda gösterilen şartları taşımak ve yaş şartı olarak 30 yaşını geçmemiş olma şartı ile 4 adet güvenlik görevlisi alımları yapılacaktır.

Destek Personeli Alım Şartları

Lise yahut dengi okulların herhangi birinden mezun olma, evrak taşıma işlerinde çalışa bilecek ve minimum 35 yaşını geçmemiş olma şartı ile 6 adet bay bayan personel alımları yapılacak.

Teknisyen Alım Şartları

Lise yahut dengi okulların ahşap teknolojisi alanı ve dallarından mezun olma mesleğe dair minimum 1 yıl işinde uzman olma şartı olmak üzere bay bayan 1 adet teknisyen alımları yapılacaktır.

Tekniker Alım Şartları

Öğrenim şartı olarak internet ve Ağ Teknolojileri, Multimedya ve Network Teknolojisi herhangi birinden ön lisans mezunu olmak, ve minimum 1 yıl deneyim olmak şartı ile 1 tekniker alımı yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular istediğimiz belgeler ile birlikte bu ilan resmi gazete yayınlandıktan sonra 15 gün içinde online olarak https://personelilan.istiklal.edu.tr/ adresinde elektronik ortamda yapıla bilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu