Bilgi Arşivi

İstikbal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

İstikbal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde İstikbal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İstikbal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İstikbal İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

İstikbal’de çalışmak isteyen adaylara müjde. İstikbal bünyesine dahil olup İstikbal’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. İstikbal işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda İstikbal’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kayseri ilimizde ufak bir marangoz atölyesi olarak 1957 senesinde yaşamına başlayan İstikbal, ilk kez kapı ve pencere gibi ürünleri üyelerine sundu. 1980’li senelere gelene kadar ürün yelpazesine dolap, yatak odası ve masa-sandalye gibi mobilyaları da ekledi.

Tüm atölyelerini tek çatı altında toplayıp ilk fabrikasını açtıktan sonra İstikbal, piyasadaki eksikleri akıllıca doldurarak ülkemizin önder mobilya markalarından biri olmayı başardı. Günümüzde binlerce ürünü Türkiye’nin dört bir yanındaki 700’e yakın mağazası ile üyelerine sunan İstikbal, Türkiye ve Dünya pazarında büyümesini sürdürüyor.

İstikbal İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİstikbal İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İstikbal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mevcut gereksinimlerine göre personel alımlarını gerçekleştiren İstikbal, iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlamaktadır. Kariyer.net adresine güncel bir CV ile üye olduktan sonra arama kutusuna İstikbal Mobilya yazarak güncel ilanlara varabilirsiniz.

Ayrıca istikbal.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurarak da uygun pozisyonlardan haberdar olabilirsiniz.

İstikbal İş İlanları

64 yıllık köklü geçmişi ile ülkemizin sayılı markalarından olan İstikbal,  kurumsal yapısı ile çalışanlarına ve adaylarına sağladığı olanaklar ile önce çıkıyor. Günümüzde her şirketin insan kaynakları politikalarında rekabet etmesi ile personeller daha uygun çalışma fırsatlarına sahip oluyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıKayseri
NoPozisyonlarLokasyon
2İşyeri HekimiKayseri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu