Müşteri Hizmetleri

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstikbal çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İstikbal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İstikbal yani İstikbal Mobilya 1957 senesinde Boydak Holding’be bağlı olarak Kayseri’de kurulan mobilya şirketidir. Yine aynı holdingin sahip olduğu Bellona ile kardeş markalardır. İstikbal, Türkiye’nin her metrekaresinde hizmet vermekte, dünya üzerinde ise 70’den fazla ülkede bulunan 1100’den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir.

İstikbal’in genel politikası tüketici odaklı bir politikadır. Satış sonrası hizmeti, değeri, geniş ürün çeşitliliği, yenilikçi tasarım ve çözümleriyle İstikbal günümüzde en gözde mobilya markalarından birisi haline gelmiştir. Rahatlık ve kaliteden asla ödün vermeden geliştirdiği mobilya tasarımlarıyla standartın üzerinde bir hizmet sağlamaktadır.

Araştırma – geliştirme faaliyetleri ile sürekli olarak gelişirken bunun yanı sıra da tüketicilerini farklı yaşam şekillerine en uygun biçimde hitap eden ve kullanım alışkanlıklarına uygun biçimde dizayn edilen ürünlerle dünya standartlarında üretim yapma misyonu ile hareket etmektedir.

Yenilik ve teknolojik gelişmeleri  yalnızca takip etmekle kalmayıp güvenli bir biçimde uygularken ürün değerinde de çıtayı sürekli olarak yükseltme amacı ile çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Bir dünya markası olmanın bunun yanında pazardaki önder firma konumunda bulunma vizyonunu benimseyen bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

İstikbal Çağrı Merkezi Numarası

İstikbal’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İstikbal ürünleri ile ilgili tüm detaylı bilgileri alabilir, satış sonrası ürününüzle alakalı problemlerinize çözüm bulabilir, size en yakın İstikbal satış noktasını öğrenebilir ve size en yakın destek servis numarasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hem bu hat üzerinden hem de aşağıda bağlantıda verdiğimiz iletişim formu aracılığıyla İstikbal’e istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

İstikbal müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi diğer alternatif iletişim kanalları üzerinden de bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Her geçen gün daha büyük müşteri kitlesine en kaliteli bir biçimde ve etkin olarak hizmet sunabilme maksadıyla çalışan firma yüzde yüz müşteri tatminiyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 44

Arama Kelimeleri: istikbal iletişim bilgileri, istikbal telefon no, istikbal irtibat tel, istikbal canlı destek, istikbal müşteri temsilcisi, istikbal şikayet hattı, istikbal çağrı merkezi numarası, istikbal müşteri hizmetleri numarası, istikbal iletişim telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu