Müşteri Hizmetleri

İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İşte Benim Stilim, Production House’nin yapımcılığını üstüne aldığı TV8’de yayına giren moda yarışmasıdır. 2014 senesinden beri ekranlarda olan program tüm halk aracılığıyla en fazla izlenen ve en fazla bi hayli beğeni alan programlar içinde girmeyi başarmıştır. En başından beri sunuculuğunu Öykü Serter yapmaktadır. Yarışmanın jürileri şu biçimdedir; Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş. Ayrıca eleme gecelerinde ek olarak jüriye Kerimcan Durmaz ve Uğurkan Erez katılmaktadır.

İşte Benim Stilim’de  yarışmacılar kendilerine göre bir konsept belirleyip, modasını konuşturmaktadır. Veya yarışmanın belirlediği konsept üzerine diğer yarışmacılarla kıran kırana yarışmaktadır. Günümüzde herkes aracılığıyla konuşulan yarışmada her gün bir başka olay olmaktadır.

İşte Benim Stilim’in ne yazık ki bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Sizlerde İşte Benim Stilim’e katılıp kendi stilinize güvenip diğer yarışmacıları geride bırakıp birinci olmayı kafanızı yoruyorsanız aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir, yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İşte Benim Stilim’e aşağıda vereceğimiz WhatsApp iletişim telefon numiçinden da başvuru uygulayabilirsiniz. Başvurunuzda fotoğraf, video, ses kaydı gibi medya dosyaları kullanabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0531 278 08 03

İşte Benim Stilim Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: işte benim stilim iletişim bilgileri, işte benim stilim telefon no, işte benim stilim irtibat tel, işte benim stilim canlı destek, işte benim stilim müşteri temsilcisi, işte benim stilim şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu