Başvurular

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar, kamu ve özel başvuru bölümümüzde İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar nasıl yapılır bilgi verelim istedik. İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Güncel Firmalar

Evlere iş veren firmalar her şehirde olduğu gibi Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehri olan İstanbul’da da mevcuttur. Hatta diğer şehirlere nazaran İstanbul da daha fazla bulunur. Evlere ek iş veren firmalar her şehrin yöresine ait işleri de barındırmasının bunun yanında şehrin sanayi sektöründe gelişmesiyle birlikte de artış gösterir. Öncelikle İstanbul ile ilgili kısa bilgi edinelim.

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri olmakla birlikte ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan Türkiye için en önemli konumdadır. Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan şehir konumunda yer alıyor. İstanbul nüfusu şimdilerde 14.160.467 kişidir. Sanayi turizm gibi sektörler ülke ekonomisine büyük katkı sağlar. Anadolu ve Avrupa yakasının bunun yanında adalara da sahip olan İstanbul, 14 ‘ü Anadolu Yakasında, 25’i Avrupa Yakasında olmak üzere toplam 39 ilçesi mevcuttur. Nüfus yönünden en kalabalık ilçesi 2013 sayımlarına göre Bağcılar (752.250), en düşük nüfusa sahip ilçesi ise Adalar (16,166) dır.

İstanbul’da evlere ek iş arayanlar için tahmin edemeyeceğiniz kadar imkan mevcuttur. Türkiye’nin 81 ilinden göç alan bu güzide şehir insanlara her sektörde iş olanağı sağlar. İş olanakları kadar yaşam şartlarının da zor olduğu İstanbul’da geçim derdinizi bir nebzede olsa hafifletmek için evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçerek hem boş vaktinizi değerlendirmiş olacaksınız hem de evinizin bütçesine katkıda bulunacaksınız. Mesleğiniz ne olursa olsun; öğrenci, ev hanımı, emekli, öğretmen boş zamanlarınizi evde basit bir şekilde yapacağınız işlerle boş vakit olmaktan çıkaracaksınız.

Evlere iş veren firmalar  şehrin her bölğesinde bulunur. Eğer sizde  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sfakattepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu ilçelerinde yaşıyor iseniz evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçerek iş bulabilrsiniz.

İstanbul’da Evde Yapılacak Ek İşler

İstanbul evlere iş veren firmalar yönünden en fazla olanağın olduğu şehrimizdir. Evde yapılacak işler İstanbul’da sayılamayacak kadar çoktur. Evde yapılacak işleri kısaca yazarsak, evde davetiye yapımı, nikah ve mevlit şekeri paketleme, boncuk işi, kına paketleme işi, evde turşu yapımı, patik yelek kazar örme, barkod yapıştırma, etiket vurma, tesbih dizimi, kalem yapımı, sabun imalatı, armağanlik eşya süsleme işi, yapay çiçek dizimi, evde yemek yapma, kete  içi yapımı, çocuk bakma, kutu katlama, poşet katlama gibi daha bir çok iş mevcuttur. Sizde bu işlerden birini yapabilirim diyorsanız evlere iş veren firmalarla iletişime geçerek iş sahibi olabilirsiniz.

Evlere ek iş veren firmalar sizden tatmin kalığı takdirde sizinle uzun süreli iş yapabilir. İster ekip olarak ister bireysel olarak çalışabilirsiniz. Firma sizden işi zamanında teslim etmenizi ister bu yüzden fazla ekip fazla iş demektir, fazla iş daha çok çalışmak demektir. Bundan dolayı iş alırken gerçekçi olmanız yapabileceğiniz kadar iş almanız mühimdir.

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalara İş Başvurusu

İstanbul’da evlere ek iş firmalarla iletişime geçmek için sayfanın en alt bölümünde bulunan yorum bölümüne isim, soy isim, yaşadığınız il, ilçe, mail adresi ve yapmak istediğiniz işi yorum olarak bırakabilirsiniz. Lütfen yorum kısmına cep telefonu yazmayınız. Eğer yaşadığınız şehirdeki evlere ek iş veren firmaları inceliyorsanız sitemizin  arama bölümünde şehrinizin ismini aratıp bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu