Müşteri Hizmetleri

İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi, 1453 senesinde İstanbul’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Fatih beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

İstanbul Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, İktisat Fakültesi, Orman Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İşletme Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, Florence Nightingal​​​e Hemşirelik Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Bölümler Enformatik Bölümü, Güzel Sanatlar Bölümü, Türk Dili Bölümü, Yabancı Diller Bölümü, Yüksek Okullar Adalet Meslek Yüksekokulu, Bakırköy Sağlık Yüksekokulu, Devlet Konservatuvarı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, Ormancılık Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sapanca Su Ürünleri Meslek Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Veteriner Fakültesi, Meslek Yüksekokulu, Enstitüler Adli Tıp Enstitüsü, Akciğer Hastalıkları ve Tüberküloz Enstitüsü, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Enstitüsü, Çocuk Sağlığı Enstitüsü, Aziz Sancar Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü, Çocuk Sağlığı Enstitüsü, Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Havacılık Psikolojisi Enstitüsü, İşletme İktisadı Enstitüsü, Kardiyoloji Enstitüsü, Muhasebe Enstitüsü, Nörolojik Bilimler Enstitüsü, Onkoloji Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü.

İstanbul Üniversitesi’nin 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İstanbul Üniversitesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 440 00 00

İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0212 440 18 50
0212 440 18 51
0212 440 18 52
0212 440 18 53

Arama Kelimeleri: istanbul üniversitesi iletişim bilgileri, istanbul üniversitesi telefon no, istanbul üniversitesi irtibat tel, istanbul üniversitesi canlı destek, istanbul üniversitesi müşteri temsilcisi, istanbul üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu