Başvurular

İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 36 Personel Alıyor 2022

İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 36 Personel Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 36 Personel Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 36 Personel Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul Üniversitesi En Az Lise Mezunu 36 Personel Alıyor

İstanbul Üniversitesi son yaptığı ilan açıklama ile maaşları üniversitenin özel bütçesinden karşılanmak üzere üniversitenin bağlı birimlerinde çalıştırılacak minimum lise mezunu 36 işçi alımı dile getirdi. Alınacak personeller üniversite adı altında anlaşmali olarak istihdam edilecek.

Üniversite Lise Mezunu 15 Güvenlik Görevlisi Alıyor

İstanbul Üniversitesi aracılığıyla yapılan açıklama ile 15 güvenlik görevlisi alımı ve alınacak bireylerin;

Güncel özel güvenlik kartına sahip olmaları, lise mezunu olmaları, erkek olmaları, 16 Kasım 2021 tarihi itibariyle adayların 31 yaşından gün almaması, adayların KPSS P94 puanı minimum 50 puan olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

Yukarıda gösterilen 15 kişi dışında 5 Temizlik Personeli lise mezunu ve 2020 KPSS P94 puanı minimum 60 olanlardan,

Elektrik teknisyeni alımı 1 kişi lise elektrik veya elektronik mezunları içinden P94 puanı minimum 60 olanlardan,

Bilgisayar teknisyeni alımı 1 kişi lise Bilgisayar, Bilgisayar İşletimi, Bilgisayar İşletimi Teknisyenliği, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Yazılım yahut bilgi işlem bölüm mezunlarından P94 puanı minimum 60 olan bireylerden seçilecek,

Hemşire alımı 10 kişi alımı lisans hemşirelik bölümü mezunları içinden P3 puanı minimum 50 olan adaylar içinden,

Radyoloji Teknikeri 1 kişi, Laboratuvar Teknikeri 1 kişi, Hayvan Sağlık Memuru 1 kişi, Tıbbi Sekreter 1 kişi olmak üzere toplam 36 kamu personeli alımı yapılacak.

Başvuracak Adaylarda 2020 KPSS Puanı Geçerli

İstanbul Üniversitesi adı altında yapılacak olan kamu işçi alımı için adayların 2020 KPSS puanları esas alınacak.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Online

İstanbul Üniversitesi anlaşmali işçi alımına başvuru yapacak personel adaylarının 02 Kasım 2021 tarihi ile 16 Kasım 2021 tarihleri içinde başvurularını “pbys.istanbul.edu.tr/başvuru” adresinden online olarak yapmaları gerekmektedir. Diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu