Başvurular

İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 12 Temmuz 2022

İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 12 Temmuz 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 12 Temmuz ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 12 Temmuz ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 12 Temmuz

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli 9 Kamu Personeli Alımı Sınav Duyurusu

Kamu personeli alımı için ilan yayınlanarak adayların ulaşımine kılavuz açıldı. Kılavuza göre başvurular anlık olarak başlamış olup 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar sürecektir. Adaylarda aranan özel ve genel şartlar bilgisi verildi.

Başvurma Şekli ve Adresi

Başvurular 28 Haziran 2021 tarihinde başlamış ve 12 Temmuz 2021 tarihi mesai bitimine kadar istanbul.edu.tr internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başka yöntem ile başvuru kabul edilmeyecektir.

Öğrenim Durumları

Lisans dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Bu açıklanan durumlar dışında fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Ortak Genel Şartları

İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek,

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelikte gösterilen özlük hakları ve diğer kaideleri kabul etmek,

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş yahut askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş yahut muaf olmak.
Mevcut projelere/yazılımlara bi hayli hızlı adapte olmak ve geliştirmek, kuvvetli iletişim ve problem çözme kabiliyetlerine sahip olmak,

Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek,

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak.

Analitik düşünme kabiliyetine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu