Bilgi Arşivi

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İstanbul Teknik İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! İstanbul Teknik İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, İstanbul Teknik İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

İstanbul Teknik İnşaat, sektörde 1998 senesinden beri hizmettedir. Türk sermayeli olup, olduğu birden fazla proje mevcuttur. Şirket, uzun yıllare dayanan tecrübesiyle göze çarpmaktadır. Firma, dönem dönem çalışan alımı yapmaktadır.

İstanbul Teknik İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİstanbul Teknik İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İstanbul Teknik İnşaat Güncel İş İlanları

İstanbul Teknik İnşaat, birden fazla firma gibi kariyer siteleri üzerinden alım yapmaktadır. Bunlar, kariyer.net üzerinden takip edilmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, gerekli adımları atarak kısa bir sürede bitirebilir.

Şirket, çalışanlarının sosyal hakkına saygılıdır. Bu çerçevede yol ve yemek gibi sosyal haklar tatmin edici görülmektedir. Saat yönünden da uygun aralıklara sahiptir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İhracat Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 İhracat Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Kıdemli Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.)
6 Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) +5 il daha

İstanbul Teknik İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Teknik İnşaat başvuruları, kariyer.net üzerinden yapılabilir. Üye olmayan adaylar, üye olduktan sonra CV doldurmalıdır.

Eğer önceden CV doldurmamışsanız, araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Zira bir pozisyona uygun olmanız, alınacağınızı göstermemektedir. Çoğu aday yanlış CV doldurduğu için elenmektedir. Bu doğrultuda özgeçmiş bir araya getirdiktan sonra, rahatlıkla başvurabilirsiniz. 

Yolladığınız bilgiler, kurumun insan kaynakları departmanına gönderilecektir. Burada bulunan ekipler, özgeçmişleri ele alıp, görüşme için çağıracaktır.

İstanbul Teknik İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İstanbul Teknik İnşaat adı altında çok sayıda pozisyon mevcuttur. Bunlardan birinde ihtiyaç meydana gelirsa, şirket alacağı kararla bunu duyuracaktır. Bu nedenle adayların tüm kariyer sitelerini takip etmesi tavsiye edilmektedir. Başvuru tarihlerine de önem gösterilmelidir. 

Kariyer.net üzerinde verilen ilanlar şöyledir;

  1. Projelendirme yöneticisi
  2. Yazılım geliştirme uzmanı
  3. Kalite uzmanı
  4. Muhasebe sorumlusu
  5. Teşvik yönetimi ve düşüncesi haklar sorumlusu
  6. Bordro ve özlük işleri uzmanı
  7. Yurtdışı satış sorumlusu
  8. Tahsilât sorumlusu
  9. Satış Sorumlusu

Adaylar, bunlardan hepsine başvurma hakkını bulundurmaktadır. Lakin uyumlu olmadığınız başvurulardan sonuç almanız düşüktür.

Projelendirme yöneticisi: Adaydan şirketin, projelendirme departmanının sorumluluğunu alması beklenir. 

Yazılım geliştirme uzmanı: İlanın iş tanımları içinde geliştirmesi yapılan kodların, uygulama ve teknik testlerinde bulunmak görülmektedir.

Kalite uzmanı: Aday, fabrika kalite kontrol departmanının, gerekli sorumluluğunu üstlenebilmelidir.

Her pozisyon, çok sayıda iş tanımı bulunmaktadır. Kişiler başvuru öncesinde hepsini okumalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu