Başvurular

İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli) 2022

İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli) 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli) ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli)

Zabıta memuru alımı ilanı yayınlandı. İstanbul Şişli Belediyesi 50 kişilik ilan paylaşımı yaptı. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü resmi açıklamasu olarak kayda geçti. Belediye personeli alımı başvuru şartları içinde neler olduğu yazımızda.

ZABITA ALIMI BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Alım devlet memurları yasasına göre yapılacaktır. Adaylar Türk vatandaşı olması, kamu’dan mahrum olmaması, erkek adaylar için askerliği bitirmiş yahut ertelemiş olması, görevini yapmasına sağlık yönünden engeli bulunmayan, istediğimiz okul mezunu olması, KPSS 70 puanı olması gerekmektedir.

li-belediye-logo.jpg

Zabıta alımı için tartılma ve boy ölçümü yapılacaktır. Erkek adaylarda 1,67 cm kadın adaylarda 1,60 cm den kısa olmamak koşulu aranmaktadır. Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını bitirmemiş adayların başvurusu alınacak. Başvuru yapacak adayların A2 yahut B ehliyet sahibi olması istenmektedir.

MÜRACAAT ŞEKLİ VE TARİHİ

Başvurular istenen belgelerle birlikte 19 Nisan 2021 ile 7 Mayıs 2021 tarihleri içinde şahsen yapılacak olup diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Adres olarak merkez mahallesi darülaceze caddesi no; 8-34381 Şişli/ İstanbul insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü ilan edilmiştir.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Belediyeden alınacak başvuru formu, nüfus cüzdan fotokopisi, diploma fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, askerlik durum gösterir belge, görevi daima yapabileceğine dair beyan, ehliyet fotokopileri ve 3 adet fotoğraf istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu