Müşteri Hizmetleri

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Kalesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul Kalesi, İstanbul, Alanya, Antalya, Afyon ve Sakarya gibi şehirlere yolculuk yapanları güvenli bir biçimde ulaştıran ve İstanbul’da bi hayli popüler olan bir otobüs şifrketidır. Seyahatini daha güvenli ve keyifli bir hale dönüştürmek isteyenlerin adresi olan bu firmada herkesi tatmin eden birbirinden farklı hizmetler bulunmaktadır. İstanbul’dan Antalya, Alanya, Sakarya, Afyon ve daha değişik bir çok şehre yolcu taşımacılığı yapan bu şirketin tercih edilmesinin en mühim nedenleri içinde kesintisiz ve güler yüzlü hizmet bulunmaktadır. Şehirlerarası yolculuk biraz uzun devam ettiği için bir çok kişi yolculuk yaparken konforun en üst düzeyde olmasını ister.  Bunu gerçekleştiren bu firmadan bilet otobüs bileti almak için çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarası 0212 658 07 35 nolu telefondan varabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerin soru ve poblemlerina etkili bir biçimde yanıt veren müşteri hizmetleri, müşterilere her hususta yardımcı olmaktadır. Şehirlerarası yolculukta son zamanların en fazla tercih edilen markalarından birisi olan bu firma ile çok sorunsuz bir biçimde yolculuk yapmanız olabilecekdür. Güleryüzlü hizmetiyle hizmetin en iyisini sunan bu firmada dilediğiniz her saat bilet bulmanız olabilecekdür. Acil bir biçimde ulaşmanız gereken yerler için bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Erken bilet almak için online sitesinden randevu alabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini de telefon numarasıyla arayarak bilet alabilirsiniz. 0212 658 07 35 nolu müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz anlarda arayabilirsiniz.

İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri numarası 0212 658 07 35 nolu telefondan varabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak bazı firmalarda çok zor olabilmektedir. Bu firma ile müşteri hizmetlerine en kolay ve kısa yol olan direkt bağlanma seçeneğinden bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri direkt bağlanma hizmeti sunan bu firmadan hafta içi ve sonu kesintisiz hizmet almanız olabilecekdür. Bilet rezervasyonu, bilet iptali ve biletinizi erkene çekme gibi durumlarda arayabileceğiniz müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarası her husustaki işleminizi gidermenize imkan tanır.

İstanbul Kalesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 658 07 35 nolu telefondan varabilirsiniz.

İstanbul Kalesi Şikayet Hattı

Şikayet hattı birbirinden farklı şikayetlerin yapıldığı bir numara olarak bilinmektedir. Bu şirketin şikayet hattını arayarak dilediğiniz tüm şikayetleri iletebilirsiniz. Otobüs yolculuğunda olumsuz bir durumla karşılaşmanız durumunda 7 24 ulaşabileceğiniz bu şikayet hattıyla bu durumu paylaşabilirsiniz. 0212 658 07 35 şirketin şikayet hattıdır.

İstanbul Kalesi şikayet hattı 0212 658 07 35 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İstanbul Kalesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İstanbul Kalesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Kalesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 658 07 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarasına 0212 658 07 35 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : KALE SEYAHAT İNŞAAT HAYVANCILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim Numaraları : MERKEZ TEL NO : 0 (212) 658 07 35 – 658 35 07

Adres Bilgisi : Büyük İstanbul Otogarı NO:27 Bayrampaşa / İstanbul / TÜRKİYE

Arama Kelimeleri: İstanbul Kalesi iletişim bilgileri, İstanbul Kalesi telefon no, İstanbul Kalesi irtibat tel, İstanbul Kalesi canlı destek, İstanbul Kalesi müşteri temsilcisi, İstanbul Kalesi şikayet hattı, İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Kalesi çağrı merkezi numarası, İstanbul Kalesi iletişim numarası, İstanbul Kalesi çağrı merkezi, İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu