Başvurular

İstanbul İhracatçılar Birlikleri 10 Memur ve Personel Alımı (İİB) 2022

İstanbul İhracatçılar Birlikleri 10 Memur ve Personel Alımı (İİB) 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul İhracatçılar Birlikleri 10 Memur ve Personel Alımı (İİB) ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul İhracatçılar Birlikleri 10 Memur ve Personel Alımı (İİB) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul İhracatçılar Birlikleri 10 Memur ve Personel Alımı (İİB)

İstanbul İhracatçılar Birlikleri Genel Sekreterliği aracılığıyla yapılan işçi alımı iş ilanı açıklaması ile birlik bünyesine tespit edilen diğer şartları taşımaları kaydıyla sözlü sınava tabi tutularak 10 memur ve personel alınacak.

İİB Personel Alımı Boş Kadro Ünvanları Neler?

İBB memur alımı ve işçi alımında boş kadro ünvanlar açıklamalarda şu biçimde 7 uzman yardımcısı, 1 bilgisayar programcısı, 2 idari memur olmak üzere toplam on kişi bu boş kadro ünvanlara atanacaklar.

b-ihracatci-birligi-memur-alimi.jpg

İİB Uzman Yardımcısı Personel Alımı Yabancı Dil Şart!

İİB Uzman Yardımcısı işçi alımında adaylardan lisans İşletme, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölüm mezunları içinden KPSS P3 puanı ile 4 kişi alınacak,

Lisans Gıda Mühendisliği bölüm mezunları içinden KPSS P2 puanına göre 1 uzman yardımcısı,

stanbul-ihracatci-birligi-personel-alimi.jpg

Lisans Endüstriyel Tasarım bölüm mezunlar içinden KPSS P1 puanı ile 1 uzman Yardımcısı,

Dört yıllık istatistik ve bilgisayar bilimleri veya istatistik bölümleri mezunlarından KPSS P12 puanı esas alınarak 1 kişi alınacak uzman yardımcısı adaylarının İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça dillerinden herhangi birini bilmesi gerekmektedir.

Başvuru İçin Önemli Olan Şartlar?

Türk vatandaşı olmak,

Askerlik görevini yapmış yahut erteletmiş yahut görevden muaf olması,

Adayların 01 Ocak 2021 tarihi itibariyle 35 yaşının doldurulmamış olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

Başvurular Sekreterlik Bünyesine Yapılacak

İİB adı altında çalışmak isteyen personel adaylarının 10 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını genel sekreterlik evrak birimine bizzat veya posta ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu