Bilgi Arşivi

İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

İstanbul Eczacılar Kooperatifi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1989 tarihinde eczane ve ilaç sektörünün daha sağlıklı ve köklü bir biçimde oluşmasına katkıda bulunmak amacı ile kurulan kooperatif,  eczacıların hak ve çıkarlarını korumayı kendine misyon edinmiştir.

İstanbul başta olmak üzere 13 lokasyonda üç bini aşkın üyesi bulunmakta ve 800 personeli ile hizmet vermektedir. Eczacıların ilaç/ıtriyat gereksinimlerini karşılamak üzere, temin ve sevkiyat faaliyetlerini gerçekleştirmek amacı ile taviz vermeden uyguladığı yönetim ve çalışma ilkeleri,  üyelerinden aldığı güç aracılığıyla, yine üyelerine sunduğu hizmetleri en yüksek kalitede tutmaktadır.

Geçmişte yaşanan ilaç sevkiyat problemlerinin bir daha tekrarlanmaması amacı ile çalışmalarını sürdüren İEK, bu bağlamda Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren eczacı kooperatifleri ile iş birlikleri gerçekleştirmektedir.

İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İKE, ortaklarının gereksinimlerine daha bi hayli hızlı ve kaliteli çözümler sunmak maksadıyla çeşitli meslek gruplarından çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir. İş başvuruları kariyer.net adresinden yapılabildiği gibi kurumun resmi internet sayfasında bulunan İş Başvuru Formu ile de yapılabilmektedir.

Kurumun kariyer portalında bulunan ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için bi hayli kolay iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan birincisi eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir profil oluşturmak. İkinci adım ise üyelik hesabınızı oluşturduktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu profile eklemek.

Siteye kayıt olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayın, sonrasında sizden istenen bilgileri girerek üyelik işlemlerini tamamlayın. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden de kayıt olabilirsiniz.

Sitede hesap oluşturduktan olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Kurum adı altında kariyer fırsatı yakalamak için bir diğer seçenek ise kurumun resmi web adresinde yayımlanan İş Başvuru Formunu kullanmak.

Bunun için yazımızın devamında bulabileceğiniz linki kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları sıra sıra gezmenize gerek kalmadan aşağıdaki tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Eczacılar Kooperatifi İş İlanları

Kurum ile alakalı tüm iş fırsatlarını sitemiz üzerinden kolay bir biçimde takip edebilir, sürekli olarak olarak güncel tuttuğumuz iş ilanlarını basit bir şekilde inceleyerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kurumsal bir kimlik sahibi olan İKE,  sahip olduğu vizyon ile resmi web sitesi üzerinden de iş başvurusu kabul etmektedir.  İnsan kaynakları sayfasından ulaşabileceğiniz formu doldurarak kurum adı altında kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Elektrik Teknisyeniİstanbul(Avr.)
2Satın Alma Sorumlusuİstanbul(Avr.)
3Yazılım Geliştirme Uzmanıİstanbul(Avr.)
4Mesul Müdür / Eczacıİstanbul (Tümü), İstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu