Başvurular

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu 2022

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Kamu Personeli Alım Başvurusu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi resmi gazete üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere daimi kamu personeli alımı gerçekleştirileceği bilgisi verildi.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak kurumun yaptığı açıklamaya göre yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılacağı altı çizildi.

Nasıl Başvurulur

Başvuru yapacak adaylar için İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası Zemin Kat Avcılar/İSTANBUL adresine haberimizin en son paragrafında bulunan başvuruda gerekli belgeler ile birlikte bu gün 5 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başvurularını gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç müracaatlar ise 19 Ağustos 2021 tarihinde mesai saatleri içinde gerçekleştirileceği altı çizildi.

Başvuru İçin Aranan Nitelikler

Genel Şartlar: Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi hususunda minimum 5 yıllık deneyime sahip olma, Bilgisayar donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği ile ilgili bilgilere ve belgelere sahip olma, erkek adaylar için askerlikten muaf olma şartlarının da arandığı altı çizildi.

Öğrenim Şartları

Başvuru yapacak adayların Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartları aranıyor. Başvuru yapacak bireyler içinde yurt dışı mezunu olanlar için YÖK aracılığıyla alınan denklik belgesi istenilmektedir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru formu, Özgeçmiş/CV, Nüfus Cüzdanı, gösterilen bölümlerinden mezun olduğunu gösteren mezuniyet belgesi yahut denklik belgesi, Kamu personeli seçme sınavı sınav sonuç belgesi, Askerlik durum belgesi, Başvuruda aranan özel şartların gerektirdiği belgelere sahip olma, SGK hizmet dökümü, Güncel programlama dillerinden minimum ikisini bildiğine ilişkin belge belgelerinin arandığı altı çizildi.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu