Başvurular

İstanbul Büyükşehir en az ilkokul mezun 71 kamu personeli alıyor 2022

İstanbul Büyükşehir minimum ilkokul mezun 71 kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul Büyükşehir minimum ilkokul mezun 71 kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Büyükşehir minimum ilkokul mezun 71 kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul Büyükşehir minimum ilkokul mezun 71 kamu personeli alıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayına giren kamu alım ilanları ile İBB şirketi olan İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.(İSTAÇ) bünyesine daimi olarak çalıştırılmak üzere minimum ilkokul mezun 71 kamu personeli alıyor.

İBB iş ilanı ile bünyesine 2 Elektrik Teknikeri,2 Kaynak Ustası, 2 Vardiya Sorumlusu, 33 Aktarma Şoförü, 29 Aktarma İşçisi ve 3 Çevre Mühendisi olmak üzere 71 kamu personeli alımı yapıyor.

İBB ilkokul mezun 29 aktarma işçisi belediye işçi alımında;

İBB 29 aktarma işçisi alımında adayların minimum ilkokul mezunu olması, erkek olması, 20 yaş ve 45 yaş aralığında bulunmaları, herhangi bir sağlık problemi olmaması, vardiyalı çalışmaya engeli olmaması ve askerlik hizmetini yapmış olması gerekmektedir.

ibb-aktarma-iscisi.jpg

İBB ilkokul mezun 33 şoför alımında adayların

İBB işçi alımı 33 şoför alımı personel adaylarının erkek olması, minimum ilkokul mezunu olması, adayların 25 yaş ile 45 yaş aralığında bulunmaları, sağlık sorunu olmaması,  askerliğini yapmış olması, vardiya sisteminde çalışmayı kabul etmesi, adayların CE sürücü belgesi olması, SRC4 belgesi olması, Psikoteknik belgesi olması şartları bulunmaktadır.

ibb-aktarma-soforu.jpg

İSTAÇ İlkokul mezun belediye işçi alımı 2 kaynak ustası alınacak

İSTAÇ ilkokul mezun belediye işçi alımı kaynak ustası personellerin minimum ilkokul mezunu olması, erkek olması, 25 yaşı ile 45 yaş aralığında bulunması, sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışabilmesi, B sınıfı ehliyeti olması, kaynakçılık ustalık belgesi sahibi olması gerekmekte.

ibb-kaynak-ustasi.jpg

İSTAÇ 2 elektrik teknikeri belediye işçi alımında

Elektrik teknikeri olarak alınacak 2 belediye personel adayının erkek olması, önlisans mezunu olması, sağlık sorunu olmaması, askerliğini yapmış olması, B sınıfı ehliyeti bulunması şartları bulunmaktadır.

ibb-elektrik-teknikeri.jpg

İBB İSTAÇ 2 vardiya sorumlusu başvuruları

İBB İSTAÇ işçi alımında vardiya sorumlusu olarak alınacak personellerin erkek olması, minimum lise mezunu olmaları, 35 yaş ve 45 yaş aralığında bulunmaları, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, sağlık sorunu bulunmayan, idarecilik meziyetlerine sahip, askerliğini yapmış ve sürücü ehliyeti olan personel adayları başvurabileceklerdir.

İBB personeli Çevre Mühendisi alımı

İBB personeli olarak daimi çalıştırılacak 3 çevre mühendisi alınacak.

İstanbul Büyükşehir işçi alımı başvuruları 29 Nisan tarihi son gün

İstanbul Büyükşehir işçi alımında başvurular başlamış olup halen başvuru yapmak isteyen  ve başvuru şartlarını taşıyan kamu personel adaylarının kariyer.ibb.istanbul adresine başvurularını 29 Nisan 2021 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular sonrasında personel adaylarına mülakat yeri ve zamanı mesaj yahut mail yoluyla gönderilerek bilgilendirilecekler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu