Müşteri Hizmetleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul genelinde vatandaşların gereksinimlerini karşılamak ve şehrin daha iyi koşullarda vatandaşların yaşamını sürdürmesi için uygun hale getirilmesi adına yapılacak çalışmaların yürütülmesini sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan bütün ilçeler ve mahalleler büyükşehir belediyesi kapsamı içinde bulunmaktadır. Her belediyenin bir başkanı olduğu gibi Büyükşehir Beleyesi tamamından sorunlu olmaktadır. Belediyenin hizmet kapsamı içinde imar hizmetleri, acil hizmetler, bilgi hizmetleri, sosyal hizmetler, ulaşım hizmetleri kapsamı içinde çalışma yapılmaktadır. Özellikle İstanbul’un daha iyi koşullarda vatandaşlara imkanlar sağlaması adına yol, elektrik, su, konut gibi birden fazla farklı çalışmanın yönetilmesi sağlanmaktadır.

İstanbul sınırları içinde kalan bölgenin sorumluluğu İstanbul Büyükşehir Belediyesine aittir. Geniş hizmet kapsamı ile çalışan belediye özellikle İstanbul’un gelişmesine katkı sağlamaktadır. Büyükşehir belediye başkanı aracılığıyla yönetilmektedir. Farklı departmanlar üzerinden verilen hizmetler aracılığıyla vatandaşların her talebi karşılamaktadır. Özellikle yapılacak olan her türlü çalışmada belediyeden izin alınması gerektiğinde gerekli başvuru işlemlerinin yapılmasıyla yürütülen çalışmalar neticesinde vatandaşlara hizmet verilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Saraçhane’de bulunmaktadır. Merkezi üzerinden vermiş olduğu hizmetler aracılığıyla İstanbul’un her noktasında vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmesi ve düzenin sağlanabilmesi için gerekli çalışmaları yapılmasını sağlamaktadır.

Büyükşehir Belediyesi Hizmetleri

Geniş hizmet alanıyla vatandaşlara yardımcı olmak adına çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi kesintisiz olarak vatandaşlar için çalışmalarına devam etmektedir. Yapılan çalışmaların kapsamı özellikle İstanbul’u daha da geliştirmek ve daha üst düzey koşullarda yaşama olanağı sunmak için yapılmaktadır. Bu nedenle farklı hizmet seçenekleri üzerinden yapılan çalışmalar neticesinde vatandaşların yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli bütün çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Büyükşehir belediyesi sınırları içinde olan vatandaşlar hizmet almak için belediyeye bağlı olmaları durumunda ilçe belediyelerinde yahut büyükşehir belediyesinden kesintisiz bir biçimde hizmet alabilirler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çağrı merkezi iletişim numarası, faks numarası ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşarak istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden yaşamış olduğunuz sıkıntıları, İBB ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle de paylaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0212) 455 13 00
(0212) 449 4000

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Faks Numarası
(0212) 455 2700

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi
153

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adres
Kemalpaşa Mahallesi, Şehzadebaşı Caddesi, No: 25, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 34134, Saraçhane, Fatih, İstanbul, Türkiye

Arama Kelimeleri: istanbul büyükşehir belediyesi iletişim, iistanbul büyükşehir belediyesi telefon numarası, istanbul büyükşehir belediyesi çağrı merkezi,istanbul büyükşehir belediyesi adres, istanbul büyükşehir belediyesi faks numarası, istanbul büyükşehir belediyesi  irtibat tel, istanbul büyükşehir belediyesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu