Başvurular

İstanbul Büyükşehir Belediye lise mezun 17 kamu personeli alımı 2022

İstanbul Büyükşehir Belediye lise mezun 17 kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul Büyükşehir Belediye lise mezun 17 kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul Büyükşehir Belediye lise mezun 17 kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul Büyükşehir Belediye lise mezun 17 kamu personeli alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yayına giren İŞKUR bağlı şirket iş ilanı ile İstanbul Şehir Hatları Turizm A.Ş. bünyesine minimum lise mezunu ve daimi çalıştırılacak 17 kamu personeli alınacak.

Personellerin alım ünvanları 5 kişi servis personeli, 2 kişi gemi elektrikçisi ve 10 kişi yağcı olarak alınacaklar.

İBB Servis Personellerinde minimum iki yıl tecrübe olmalı

İBB 5 servis personeli alımında adayların minimum lise mezunu olması, en 2 yıl servis tecrübesine sahip olması, bakımına özen gösteren ve diksiyonu düzgün olması gibi şartları bulunmaktadır.

bb-servis-elemani.jpg

İstanbul İş İlanı Gemi Elektrikçisi alımında erkeklerin askerliği bitirmesi şart

İstanbul Şehir Hatları 2 Gemi Elektrikçisi alımında adayların askerliğini yapmış olması, minimum meslek lisesi elektrik bölümü mezunu olması, alanıyla alakalı önlisans mezunları tercih edilecek, elektrik zabit sertifikası olması, gemi elektrik işi ile alakalı beş yıl tecrübe sahibi olması şartları bulunmaktadır.

ibb-gemi-elektrikci.jpg

İstanbul Şehir Hatları Yağcı alımına 35 yaş üzeri başvurmayacak

İstanbul Şehir Hatları bünyesine alınacak 10 kişi yağcı kamu personellerinin denizcilik meslek lisesi gemi makineleri bölümünü bitirmiş yahut düz lise mezunu olup STCW-78 anlaşmasi ve STCW-95 değişiminin öngördüğü A-III/1 programı ulaştırma denizcilik ve haberleşme bakanlığı tarafınan uygunluğu onaylanan 2 yıllık meslek kurslarını bitirmiş olması ve liman dışı çalışan 500 GT büyük gemide 12 ay deniz eğitimi almış olması, yağcı ehliyeti olması, minimum 1 yıl deniz deneyimi olması, 35 yaşını geçmemiş olması gibi şartları yer alıyor.

ibb-yagci.jpg

Başvurular başladı 09 Nisan Son

Şartları taşıyan kamu personel adaylarının 09 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını kariyer.ibb.istanbul adresine yapmaları gerekmektedir.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu