Müşteri Hizmetleri

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Bilişim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İstanbul Bilişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Bilişim şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İstanbul Bilişim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Bilişim, 2002 senesinde katıldığı teknoloji fuarı ile birlikte bilişim sektöründe adını duyurmaya başlamıştır. Her geçen gün hızla büyüyen İstanbul Bilişim bir çok kişi aracılığıyla tercih edilen bir teknoloji sitesidir. 2009 senesinde en fazla tercih edilen ve en fazla satış yapan teknoloji şifrketi ünvanına sahip olmuştur. İstanbul Bilişim, ülkemizin en detaylı e-ticaret sitelerinden birine sahip olması bir yana Airport AVM ve Çağlayan’daki şubeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul Bilişim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Bilişim’de bulunan ürün kategorileri genelde şöyledir; Telefon / Cep Telefonu, Bilgisayar, Görüntü & Ses, Ev Elektroniği, Isıtma ve Soğutma, Beyaz Eşya & Mutfak, Foto & Kamera, Spor / Outdoor, Oyun Konsolları, Saat, Kozmetik / Kişisel Bakım, İstanbul Style Shop, Yapı Market / Bahçe, Ofis Makineleri, Anne/Bebek/Oyuncak, Oto Aksesuar, Pratik Ürünler, Işıldaklar, Temizlik Malzemeleri.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi İstanbul Bilişim müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İstanbul Bilişim’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 21.00 saatleri içinde ulaşabilir; siparişinizin duruma ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim ile ilgili destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İstanbul Bilişim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

İstanbul Bilişim Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İstanbul Bilişim müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İstanbul Bilişim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 0912

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. İstanbul Bilişim çağrı merkezi numarasına 0850 333 0912 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 0912

Arama Kelimeleri: İstanbul Bilişim iletişim bilgileri, İstanbul Bilişim telefon no, İstanbul Bilişim irtibat tel, İstanbul Bilişim canlı destek, İstanbul Bilişim müşteri temsilcisi, İstanbul Bilişim şikayet hattı, İstanbul Bilişim müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Bilişim çağrı merkezi numarası, İstanbul Bilişim iletişim numarası, İstanbul Bilişim çağrı merkezi, İstanbul Bilişim müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu