Başvurular

İstanbul 10 Veteriner ve İşçi Alımı En Az Lise Mezunlarından Yapıyor 2022

İstanbul 10 Veteriner ve İşçi Alımı En Az Lise Mezunlarından Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İstanbul 10 Veteriner ve İşçi Alımı En Az Lise Mezunlarından Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İstanbul 10 Veteriner ve İşçi Alımı En Az Lise Mezunlarından Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İstanbul 10 Veteriner ve İşçi Alımı En Az Lise Mezunlarından Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 10 Personel Alımı Duyurusu

İBB işçi alımı veteriner hekim ve veteriner hizmetleri işçi alımı olarak yapılacak. Adaylar başvurularını Türkiye genelinden yapacaktır. En az lise mezunu olan adaylar başvuru işleri gerçekleştirecektir.

Başvuru Şartları

İBB adı altında çalışmak isteyen Veteriner Hekim ve Veteriner Hizmetleri işçi olarak başvuru yapmak isteyen adaylar için aranan başlıca şartları minimum 1 yıl süreyle bu sektörde görev yapmış olması istenmektedir.

Müracaat Şartları ve Gerekli Belgeler

Veteriner Hekim ve Veteriner Hizmetleri işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar Veteriner Fakültesi Mezunu olması, ekip çalışmasında gerekli deneyimi ve kaliteye sahip olması ,önüne çıkacak sorun yahut problemleri çözme becerisine sahip olması ve iletişim gücü yüksek olması aranan başlıca özellikler içinde olmalıdır. Başvuru için istediğimiz belgeler ise web sitesi üzerinden yapılacağı bildirilmiştir.

Başvuru Tarihi ve Yeri

İstanbul Personel Yönetimi adı altında çalışmak isteyen adaylar 29 Eylül-1 EKİM 2021 tarihleri içinde başvuru yapabilecek olup mülakat yeri ve zamanı mesaj veya mail yoluyla bildirileceği açıklanmıştır. Başvuru adresi: KARİYER.İBB.İSTANBUL olarak açıklanmıştır.

ibb-veterine-hekim-ve-isci-alimi.jpg

Çalışma Şartları

Çalışmak isteyen adaylar için aranan şartlar çalışma yeri olarak İstanbul geneli olup çalışma saatleri: 08:00-17:00 olacaktır. Çalışma süresi ise 45 saat bulunacağı açıklanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu