Bilgi Arşivi

İstaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İstaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İstaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İstaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İstaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İstaç’ta çalışmak isteyenlere müjde! İstaç iş ilanları, iş başvurusu, İstaç işçi alımı haberleri makalemizde.

Tam açılımı “İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” olan İSTAÇ, 1994 senesinde kurulmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla açılmış olup, şehri daha temiz hale getirmek için hizmet vermektedir.

İstaç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİstaç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İSTAÇ Güncel İş İlanları

İSTAÇ iş ilanları, internet üzerinden alınmakla birlikte, İstanbul’da yaşayan vatandaşların kendileri şirkete gidip, CV bırakma durumları da olabilir. 

İnternetten yapılan başvurular öncesinde, kurum belediyeye bağlı olduğu için kamusal yapıdadır. Bu nedenle kariyer sitelerinde güncel ilanlara ulaşılamamaktadır. Lakin İSTAÇ resmi sitesine giriş yaparak, sitenin en altından “insan kaynakları” linkine tıklamanız gerekir.

Ardından yönlendirildiğiniz sayfada “iş başvurusu” başlığının altında bir link mevcuttur. Buna tıklama, sizi ilan sayfasına yönlendirecektir.

İSTAÇ, sosyal haklar yönünden çalışanlarını tatmin eden seçenekler sunar. Bunlar içinde yol ve yemek hakları da bulunmaktadır. Şirket kapsamı içinde başvuru yapılabilecek birden fazla seçenek olduğu için, çalışma koşulları değişiklik gösterir. Genel hatları ve çalışma saatleri kapsamı içinden ise bi hayli uygundur.

İSTAÇ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İSTAÇ iş başvurusuiçin ilk kez yukarıda söz ettiğimiz biçimde ilan sayfasına gitmeniz gerekir. Ardından tüm ilanları inceleyerek, istediğinizin üzerine tıklamanız şarttır.

Açılan yeni sekme üzerinde bulunan “başvur” butonu, iş başvurunuzu yapmanızı sağlar. Bunun hemen altında bulunan yayın tarihi ilanın ne zaman verildiğini, son tarih ise hangi tarihte ilanın sonlanacağını gösterir.

Her pozisyon farklı görevler ve sorumluluklar barındırdığı için, hepsini inceleyip, size en uygun olanı seçmeniz tavsiye edilir.

İSTAÇ İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İstaç iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar, güncel olarak şöyledir;

  1. Siber Güvenlik Uzmanı,
  2. Network Uzmanı,
  3. Sistem Yöneticisi,
  4. GES Proje Mühendisi,
  5. Enerji Yönetimi Mühendisi,
  6. Greyder Operatörü,
  7. Genel Başvuru.

Siber güvenlik uzmanı, güvenlik açıkları ve değişiklikleri üzerine gerekli teknik bilgileri bulundurmalıdır.

Network uzmanı, firewall sistemi yönetiminde 5 yıl profesyonel olmalıdır.

Sistem yöneticisi, Backup ve sanallaştırma teknolojilerinde balakalı ve profesyonel olmalıdır.

GES proje mühendisi, güneş enerji santralleri üzerine uygulama, proje, saha yönetimi ile lisans ve izinde profesyonel olmalıdır. 

Enerji yönetimi mühendisi, alanında minimum iki yıl tecrübe bulundurmalıdır.

Greyder operatörü, G sınıfı ehliyet sahibi olmalıdır.

Genel başvuru ise tüm pozisyonlarda değerlendirmeye alınır.

Eğer İSTAÇ iş başvurusu yapacaksanız, bu pozisyonların daha birden fazla şartı olup, kendinizin incelemesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu