Bilgi Arşivi

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel 2022 

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel , iş başvuruları kategorimizde Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel 

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2016 senesinde çıkarılan KHK kapsamı içinde ülkemizdeki tüm askeri hastaneler T.C. Sağlık Bakanlığına bağlanmaya başlamıştır. Bu bağlamda Isparta Asker Hastanesi de isim değişikliği geçirerek Kamu Hastaneleri Birliği Isparta Genel Sekreterliği adı altında hizmet verecek.

Şehit askerimizin ismi verilen kurumda bundan sonra askeri personel bulunmayacak olup, kurum hem sivil hem de asker hastalara sağlık hizmeti vermeye sürdürmektedir.

Poliklinikten laboratuvar her türlü olanağın olduğu kurum Isparta ve çevre ilçelerin tüm sağlık gereksinimini karşılayabilecek,  etkin bir kurumdur.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanlarıIsparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurumda çok sayıda işçi ve personel istihdam edilmekte olup, belirli zamanlarda gereksinimlerini karşılamak maksadıyla işçi, personel ve memur alımlarına sürdürmektedir. Hastane bir devlet kurumu olarak personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirir ve alakalı mevzuatlar geçerlidir.

Alımlar anlaşmali yahut sürekli olarak işçi olarak yapılabilmekte olup anlaşmali personelin istenen yeterlilikleri yerine getirmesi durumunda kadroya girme şansı bulunmaktadır. Bu bağlamda kadrolu olarak kamu kurumunda çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Kurumun tüm iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Bu neden ile adayların bu kanalları aralıklı olarak takip etmeleri personel alım dönemlerini kaçırmamaları için mühimdir.

Personel, işçi ve memur alımları toplu olarak yapıldığından alım dönemlerini kaçıran adaylar bir sonraki alıma kadar beklemek zorunda kalabilirler.

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi İş İlanları

Sözleşmeli personel alımları T.C. Anayasası’nın 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre yapılmakta olup belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir.

Çoğu pozisyon için 60 Puan istenmekte olup, beden işçisi temizlik görevlisi vs. gibi pozisyonda çalışacak adaylardan KPSS puanı istenmemektedir.

Hastanenin resmî web adresine bu link üzerinden varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu