Bilgi Arşivi

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Isparta Şehir Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Kamu ve özel sektör işbirliği modeli ile yapılan hastane,  Akfen Holding adı altında hizmet vermektedir. Kurum 855 yatak kapasitesine sahip olup bunun yanı sıra Türkiye’nin deprem izolatörüne sahip ilk hastanesidir.

2017 tarihinden beri poliklinik hizmeti ile birlikte aktif olarak hasta kabul eden kurumda 167 poliklinik 208 yoğun bakım ünitesi yatak ve  20 ameliyathane bulunmaktadır.

Tüm yaşlı ve engelli hastalara akülü araçlar ile taşıma hizmeti sunuluna kurumda bunun yanı sıra sıcak soğuk ve aperatif otomatları, 1196 kişilik ibadethane, 3 katlı kapalı otopark ve 4 adet kantin bulunmaktadır.

220 adet güneş enerjisi paneli ile hastanenin elektrik gereksiniminin %30’u sürdürülebilir yollardan karşılanmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuIsparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Isparta Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Özel sektör işbirliği ile inşa edilmiş olmasına rağmen kurum bir devlet hastanesi olması dolayısı ile kamu kurumu sayılmakta, bundan dolayı yapılacak personel, işçi ve memur alımları da kamu kurumu mevzuatlarına göre yapılmaktadır.

Genel olarak anlaşmali yahut kadrolu işçi alımları olsa da adaylar anlaşmali olarak kurum adı altında çalışmaya başladıktan sonra istenen yeterlilikleri yerine getirerek sürekli olarak işçi konumuna yükselebilirler.

Sözleşmeli alımlarda T.C. Anayasası’nın 657 sayılı Kamu çalışanları kanunun 4B bendine göre işlem yapılmakta olup bu bağlamda işe başvuruda bulunmadan internet üzerinden alakalı yasayı okuyarak detaylı bilgi alabilir ve haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır. Adaylar bu devlet kanallarını sürekli olarak takip ederek sorunsuz bir biçimde iş fırsatı yakalayabilirler.

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında kadrolu yahut anlaşmali olarak çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir.  Temizlik personeli, güvenlik personeli ve tekniker gibi pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmese de memurluk ve hemşire gibi bazı pozisyonlar için sınav puanı istenmektedir.

Bu bağlamda başvuru yapılacak pozisyon ile alakalı bilgiyi alım dönemlerinden önce almanız ve istenen gereklilikleri yerine getirmeniz gerekmekte.

Hastanenin resmi web adresine bu link üzerinden varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu