Başvurular

İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu 2021

İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu 2021, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu ile ilgili detay vermek istedik.. İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu 2021

İBB İspark Personel Alımı

İspark 2005 senesinde İBB aracılığıyla araç sahiplerine daha güvenli ve kaliteli bir otopark hizmeti sunmak maksadıyla kurulmuştur. Bizde bu makalemizde siz değerli okurlarımıza ispark işçi alımı, ispark işçi alımı, ispark kpsssiz memur alımı ve ispark personel maaşları gibi birden çok hususta bilgi verirken ispark iş başvuru formunu da sizlerle sunacağız.

İspark otopark hizmeti şehir içindeki otopark ve trafik yoğunluğunu azaltmaktadır. Uyguladığı sistem ile uzun süreli otopark işlemlerini daha uzak yerlere yönlendirerek şehir içini bi hayli rahatlatmaktadır. Büyük bir sistem olan ispark yoğunluk sebebiyle sürekli olarak olarak işçi alımı yapmaktadır.

İspark adı altındaki otoparklar 7/24 hizmet vermektedir. İspark şehir içindeki katlı yahut yol üstü otoparklarını da bünyesine katarak kapsamını bi hayli genişletmiştir. İspark istanbul genelinde toplamda 650 noktada hizmet verirken günde hemen hemen 150.000 olarak insana hizmet vermektedir ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

İspark İş İlanları 2020

İspark kapsam alanını arttırdıkça ve daha üstün hizmet verebilmek maksadıyla sürekli olarak olarak işçi alımı yapmaktadır. İspark güvenlik personeli, büro memuru, otopark görevlisi, tahsilat personeli gibi daha birden çok pozisyone işçi alımı yapmaktadır. İspark işçi alımı başvurulara sürekli olarak olarak açıktır. Dilediğiniz zaman isparkta çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular kurumun personel ihtiyacı bi hayli incelenmektedir.

İstanbul büyükşehir belediyesi’nin oluşturduğu iştirakler adlı web sitesinden dilediğiniz zaman ispark iş başvurusunda bulunabilir buradan CV gönderme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz CV personel ihtiyacı olduğunda incelenir ve uygun görülen bireyler kısa bir sürede iş başı yaparlar.

İspark online iş başvurusunda bulunabilmek için İBB’nin kariyer sayfasından sürekli olarak olarak ilanları takip edebilirsiniz bu sayfada birden çok iş ilanı bulunmaktadır size uygun olan iş ve pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz.

İspark İş Başvuru Formu – Başvuru Nasıl Yapılır ?

İspark aşağıda bağlantısı bulunan internet sitesinden ihtiyaç halinde iş ilanları yayınlamaktadır. Tüm bu ilanlara ispark insan kaynakları sayfasından varabilirsiniz. İspark İş başvurusunda bulunanlar CV’lerini gönderdikten sonra bir süre beklemektedir. Uygun pozisyon açıldığında CV’niz incelenir ve uygun görüldüğünüz taktirde işe alımınız kısa bir sürede gerçekleştirilir.

İspark İş Başvuru Formu İçin Tıklayın

İspark Personel Maaşları

İsparka iş başvurusunda bulunan yahut bulunmalı düşünen bireylerin en merak ettiği sorulardan biride ispark eleman maaşları ne kadar ? sorudur. Yapmış olduğumuz ufak bir araştırma neticesinde ispark personel maaşlarının asgari ücrete tekabül ettiğini öğrendik. İspark işçi maaşları asgari ücret ile başlayıp daha üst düzeylere çıkmaktadır bu yaptığınız iş ve çalıştığınız süre ile doğru orantılıdır.

İspark Kaç Saat Açık ?

İspark günün 24 saati açıktır. Araç sahipleri araçlarını akşam 18:00 ile sabah 09:00 içinde ücretsiz oalrak park edebilmektedir.

İspark Personel Maaşları Ne Kadar ?

İspark çalışanları işe ilk başladıklarında asgari ücret almaktadır, süreç ilerledikçe maaşlarında artış yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu