Bilgi Arşivi

İspark İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İspark İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İspark İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İspark İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İspark İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İspark’ta çalışmak isteyenlere müjde! İspark iş ilanları, iş başvurusu, İspark işçi alımı haberleri makalemizde.

2005 senesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesince açılan İSPARK, İstanbul halkına daha çağdaş ve kaliteli otopark servisleri sağlamaktadır.

İspark İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİspark İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İspark Güncel İş İlanları

İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi kapsamı içinde kurulmuştur. Bu nedenle bir çalışan ihtiyacı dünyaya geldiğunda, gerekli ilan belediye aracılığıyla açıklamalacaktır. 

Bu nedenle İSPARK kapsamı içinde çalışmak isteyen adaylar, belediye aracılığıyla yapılan açıklamaları ve iş ilanlarını her gün kontrol etmeli, tarihleri kaçırmamalıdır. Ayrıca ilanların genel ve özel şartları bulunacağı da asla unutulmamalıdır.

Buna uygun yapılmayan başvurular büyük ihtimalle kabul edilmeyeceği için, yalnızca kendinize uyan ilana, gerekli tüm evrakları sağlayıp başvurmanız gerekir.

İSPARK, çalışanlarının sosyal haklarına karşı saygılıdır. Yol, yemek ve diğer sosyal haklar tatmin edici derecededir. Ayrıca çalışanların çalışma saatleri de uygundur.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sipariş Yönetimi Uzmanı Kocaeli
2 Forklift Operatörü Kocaeli
3 Finance Senior Specialist Kocaeli
4 Grafik Kıdemli Uzmanı Kocaeli

İspark İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İSPARK iş başvurusu için ilk kez bunun belediye’ye bağlı kurum olduğunu hatırlamanız gerekir. Bu nedenle yapılan başvuruların nasıl bulunacağı İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla açıklamalacaktır. İlgili açıklama çıktığında hangi evrakları toplamanız gerektiği ve nereye getirileceği gibi bilgiler açıklamalacaktır.

İnsan Kaynakları

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi veya İSPARK’a giderseniz, iş başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgi almanız olabilecekdür. Eğer bir iş ilanı yoksa önceden form doldurmak bir sonuç getirmeyecektir. Bu nedenle ilanları beklemeniz, sonrasında tarihleri kaçırmamak için bi hayli hızlı davranmanız tavsiye edilir.

İSPARK İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İSPARK iş başvurusu öncesinde, hangi pozisyonların mevcut olduğunu bilmeniz gerekir. İSPARK resmi sitesine girdikten sonra sol köşede bulunan alt alta üç çizgi şeklindeki simgeye tıklayarak, “kurumsal” yazını seçin.

Daha sonra “insan kaynakları” butonuna tıklayarak, burada bulunan yönlendirmeye linkini seçin. Ardından açılan listede şu pozisyonlar görülecektir;

  1. Siber Güvenlik Uzmanı,
  2. Network Uzmanı,
  3. Sistem Yöneticisi,
  4. GES Proje Mühendisi,
  5. Enerji Yönetimi Mühendisi,

Bu pozisyonlardan hepsinin, birbirinden farklı sorumlulukları ve görevleri mevcuttur. Dolayısıyla öncesinde hepsini sıra sıra incelemeniz, koşulları yerine getiriyor olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Her bir ilanın üzerine tıklarsanız, tüm ayrıntıları görmeniz olabilecekdür.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi de İSPARK ile alakalı ilan paylaşımı yaptığında tüm koşulları okumanız gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu