Başvurular

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri

İSPARK, 2005 senesinde kurulmuş olan ve İstanbullulara kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunmak maksadıyla çalışmalar yapan bir kuruluştur. İSPARK’ın kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir biçimde yönetip işletmektir. Peki İSPARK sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSPARK çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamındadır.

İSPARK Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

İSPARK otoparklarında ve park yerlerinde fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çoğu noktada ilk 0-1 saat aralığı ücretsiz olsa da bazı noktalarda bu saat aralığında da ücret talep edilmektedir. İSPARK otoparklarında ve park yerlerinde ev sahiplerine yani o noktada ikamet eden bireyler için de çeşitli rahatlıklar sağlanmış durumda. Buradaki vatandaşlar İSPARK müdürlüklerine müracaat ederek akşam saat 18:00 ile sabah saat 09:00 saatleri içinde ücretsiz olarak araçlarını bu park yerlerine park edebilirler.

İSPARK Genel Müdürlüğü ise sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır.

İspark Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İspark Genel Müdürlüğü sabah saat 08:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır.

İspark Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İspark Genel Müdürlüğü akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır.

İspark Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : İspark Genel Müdürlüğü yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmaz.

İspark Bayramda Açık Mı : İspark Genel Müdürlüğü; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15  Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır.

Bu makalemizde İSPARK çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 0216 635 00 99 üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu