Bilgi Arşivi

İsmek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İsmek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İsmek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İsmek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İsmek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İsmek’te çalışmak isteyenlere müjde! İsmek iş ilanları, iş başvurusu, İsmek işçi alımı haberleri makalemizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla 1996 senesinde kurulmuş olan İsmek, birden fazla alana dair eğitim veren bir kurumdur. Bünyesinde verdiği hizmetler aracılığıyla birden fazla insana farklı alanlarda meslek eğitimi vermektedir.

Bugün hemen hemen 2 milyon üyesi bulunan İsmek, sürdürdüğü eğitim faaliyetlerine sürdürmekte ve kendisi ile çalışmak isteyen bireylere iş olanağı tanımaktadır.

İsmek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİsmek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İsmek Güncel İş İlanları

Kurulduğu zamandan bu yana çok sayıda alanda meslek eğitimi veren İsmek, bi hayli köklü ve bilinen bir eğitim kurumudur. Hemen hemen herkes aracılığıyla bilinen ve tercih edilen bu eğitim kurumu yılın bazı dönemlerinde iş ilanları vermektedir.

İsmek adı altında çalışmak isteyen ve eğitim hizmetine katkı sağlamayı amacında olan bireyler yayına giren iş ilanlarına İsmek’in kendi ana sayfasından ulaşabileceği gibi farklı internet sitelerinden de ulaşabilmektedir.

Yayınlanan ilanlardan kendinize uygun olan ve başarılı bulunacağınızı düşündüğünüz alanlar ile ilgili başvuru uygulayabilirsiniz.

İsmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Köklü ve bilinen bir kurum olması sebebiyle İsmek işe alım sürecinde başvuru yapan adayları titizlikle incelemektedir. Her zaman için kaliteli olmayı amacında olan bu eğitim kurumu başvuru sürecinde adaylara birtakım testler hazırlamaktadır.

Bazı alanlarda bulunan eğitmen eksikliğini kapatabilmek için iş ilanı yayınlamakta ve kendisi ile çalışabilecek adayları şu adımlar neticesinde seçmektedir:

  • Başvuru yapabilmek için ilk kez İsmek ana sayfasından siteye üye olmalı ve burada bulunan özgeçmiş bölümünde kendi özgeçmişinizi oluşturmalısınız.
  • Sitenin paylaşımı yaptığı ilanlara göz atarak yapabileceğiniz işler ile ilgili ayrıntıları okumalı ve buna göre tercihinizi yapmanız gerekir.
  • Seçimizin sonrasında başvuru sürecini tamamlamak için özgeçmişiniz ile birlikte başvuru formunu tamamlayabilirsiniz.
  • Bunun bunun yanında bazı alanlarda uygulanan genel kültür sınavı da bulunmaktadır ve bu sınavdan yüksek puan alan adaylar işe kabul edilmektedir. 

İsmek İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İsmek çatısı altında çalışmak isteyenlerin başvurabileceği pozisyonlar;

  • Uzman Öğretici
  • Usta Öğretici Şeklindedir.

Uzman öğretici olmak isteyen adaylar alakalı alan ile ilgili gerekli bilgiye sahip olmalı ve minimum lisans mezunu olmalıdır. Usta öğreticiler ise ilkokul mezunu olarak gerekli alanlarda eğitim verebilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu