Müşteri Hizmetleri

İsmailağa Camiası Fetva Hattı ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İsmailağa Camiası Fetva Hattı ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İsmailağa Camiası Fetva Hattı ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İsmailağa Camiası Fetva Hattı ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

İsmailağa Camiası Fetva Hattı ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul ilimizin Fatih ilinde bulunan İsmailağa Camiisi’ni merkez olarak tanımlayan İsmailağa Cemaati, Nakşibendiliğin Halidiye koluna bağlı bir cemaattir. İsmailağa Camiası’nın yani İsmailağa Cemaati’nin önderliğini Mahmut Ustaosmanoğlu yapmaktadır. Cemaat içinde cemaat önderi ‘Efendi hazretleri’ olarak nitelendirilmektedir.

İsmailağa Camiası’nın en bilindik hocalarından birisi de Cübbeli Ahmet Hoca’dır. Asıl adı Ahmet Mahmut Ünlü olan Cübbeli Ahmet Hoca, toplum aracılığıyla bi hayli tanınmakta,Lalegül TV kanalında dini programlarda vaaz vermektedir. Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir çok yerde verdiği vaazlar baya ilgi görmekte, internette yayına giren videoları izlenme rekorları kırmaktadır.

İsmailağa Camiası’nın 0850’li bir fetva hattı ve bilgi alabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak sormak istediğiniz dini konuları sorabilir; câmia faaliyet ve camiahizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsmailağa Camiası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 77 77

İsmailağa Camiası Fetva Hattı İletişim Telefon Numarası
0850 811 77 77

Arama Kelimeleri: ismailağa camiası iletişim bilgileri, ismailağa camiası telefon no, ismailağa camiası irtibat tel, ismailağa camiası canlı destek, ismailağa camiası müşteri temsilcisi, ismailağa camiası şikayet hattı, ismailağa camiası whatsapp

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu