Müşteri Hizmetleri

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, 2013 senesinden bu yana ekranlarda olan haber programıdır. Sabah kuşağının en fazla izlenen ve önder sabah haber programı olan Çalar Saat, bir çok kişi aracılığıyla sevilip ilgiyle takip edilmektedir. Daha önceden programının sunuculuğunu Fatih Portakal yapmış, ardından görevini İsmail Küçükkaya’ya devretmiştir.

Bir önceki günün ve sabın en güncel ve en fazla konuşulan haberlerini seyredenlerle buluşturan program gündemin sıcak gelişmelerini ilk olarak seyircileriyle buluşturmaktadır. Haftaiçi her sabah 07.15’de canlı olarak FOX TV ekranlarında yayına giren program, yurdumuzda en fazla izlenen programlardan biri olmuştur.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası yahut Whatsapp haber ihbar hattı ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda sizlere dile getirdiğimiz aktif e-posta adresi ve İsmail Küçükkaya’nın resmi Sosyal paylaşım platformu Twitter profili ile mesajlarınızı İsmail Küçükkaya’ya bildirebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İletişim Mail Adresi
calarsaat@fox.com.tr

İsmail Küçükkaya Resmi Sosyal paylaşım platformu Twitter Adresi

Arama Kelimeleri: ismail ufakkaya ile çalar saat iletişim bilgileri, ismail ufakkaya ile çalar saat telefon no, ismail ufakkaya ile çalar saat irtibat tel, ismail ufakkaya ile çalar saat canlı destek, ismail ufakkaya ile çalar saat müşteri temsilcisi, ismail ufakkaya ile çalar saat şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu