Başvurular

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak 2022

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Memur ve Kamu Personeli Alacak

29 Memur Alımı ve Kamu Personeli Alımı Üniversite İlanı

Türkiye genelinden bu ilana başvuru kabul edilecek. 2021 yılı personel alımları kapsamı içinde kamu kurum ve kuruluşlarına yapılmaya sürdürmekte. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi aracılığıyla yayına giren ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere 7 farklı unvanda 29 adet kamu personeli alımı personel alınacak.

Alımı yapılacak unvan olarak 3 büro personeli, 3 büro görevlisi, 3 büro işçisi, 6 destek personeli, 6 temizlik görevlisi, 8 koruma ve güvenlik görevlisi bay, 3 bayan güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 29 personelin temini yapılacağı bilgisi verildi.

Büro Görevlisi Alım Şartları

Adayların öğrenim şartı olarak herhangi birinden lise- ön lisans- lisans mezunu olması gerekiyor. 35 yaşını geçmeyen adayların alımı yapılacaktır.

Destek Personeli Alım Şartları

Adayların minimum 35 yaşını geçmemiş olması, temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmama ve öğrenim şartı olarak minimum lise ve dengi okullardan mezun olma şartı aranıyor.

Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

Üniversitelerin alakalı bölümlerinden mezun olmak, Son Başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi  dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi belgesine sahip olma, vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmama ve minimum 30 yaşını geçmemiş olma şartı aranıyor.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 3.Kat Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad.6/1 27010 Şahinbey/GAZİANTEP adresine istediğimiz belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

En geç başvurular 15 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu