Başvurular

İŞKUR Yeni 11 Şehir Personel Alımları (3375 TL Maaş Ödenecek) 2022

İŞKUR Yeni 11 Şehir Personel Alımları (3375 TL Maaş Ödenecek) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Yeni 11 Şehir Personel Alımları (3375 TL Maaş Ödenecek) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR Yeni 11 Şehir Personel Alımları (3375 TL Maaş Ödenecek) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR Yeni 11 Şehir Personel Alımları (3375 TL Maaş Ödenecek)

İŞKUR 11 Şehir Personel Alımları Duyurusu

İŞKUR işçi alımı ile kurs ve sonrasında işe gireceklere 3375 TL maaş ödeyecek. Başvuru yapan bireylere ilk önce İşbaşı Eğitim Programı uygulanacağı ve akabinde meslek durumuna göre yerleştirme yapılacak.

İŞKUR İEP Şehir Listeleri

Iğdır, Sakarya, Osmaniye, Bolu, Kocaeli, Batman, Mersin, Hatay, Mardin, Malatya ve Düzce şehirleri alım yapacaktır.

Branş Bazda Alım Yapılacak Listeleri

Ön muhasebeci, aşçı yardımcısı, satış danışmanı, makine mühendisi, satış görevlisi, büro memuru, pazarlamacı ve düz işçi alımı branşlarında alım yapılıyor.

İşbaşı Eğitim Programı Yaralanma Başvuru Şartları

Başvuru yapacak bireyler kurs ve çalışma saatlerine engel bir durumu olmaması halinde öğrenci olabilecektir. Kuruma kayıtlı işsiz olmak. 15 yaşını tamamlamış olmak. İşverenin birinci yahut ikinci dereceden kan hısmı yahut eşi olmamak. Emekli olmamak. Programın başlama tarihinden önceki üç aylık zamanda programa başvuru yapan işverenin çalışanı olmamak. Program başlangıcından önceki son 1 ayda uzun vadeli sigorta kollarına ait primi yatırılmamış olmak. İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış olması isteniyor.

Ayrıca tarımsal faaliyette bulunanlar ile isteğe bağlı sigortalı sayılanlar, sosyal yardım, engelli maaşı ile dul ve yetim aylığı alanlar da işbaşı eğitim programından yararlanabilmektedirler.

Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını aşağıda verilen link adresini kopyalayıp yeni adrese yapıştırarak açması gerekmektedir. Açılan İŞKUR sayfası üzerinden ARA tuşuna basarak ilan sayfasına ulaşacaktır. Hemen sonrasında hangi unvan yahut şehir için başvuru yapacak ise o ilana basması gerekiyor. Açılan sayfanın en altında bulunan başvur sekmesini tıklayarak neticelendirabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu