Başvurular

İŞKUR TYP Sağlık Bakanlığı 195 Kamu Personeli Alımı (Ambulans Şoförü) 2022

İŞKUR TYP Sağlık Bakanlığı 195 Kamu Personeli Alımı (Ambulans Şoförü) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR TYP Sağlık Bakanlığı 195 Kamu Personeli Alımı (Ambulans Şoförü) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR TYP Sağlık Bakanlığı 195 Kamu Personeli Alımı (Ambulans Şoförü) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR TYP Sağlık Bakanlığı 195 Kamu Personeli Alımı (Ambulans Şoförü)

İŞKUR TYP Sağlık Bakanlığı 195 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı paylaşımı yaptığı iki ilanda 195 işçi alımı minimum ilkokul mezunları içinden yapıyor. Alımlara başvurular başladı. Sağlık Bakanlığı işçi alımı İl Sağlık Müdürlüklerine yapıyor. İlanlara göre 22 Ağustos ve 26 Ağustos 2021 tarihlerinde başvuruları sona erecek.

Her iki ilana başvurular aşağıda verilen link adresi üzerinden yapılması istenmektedir. Adaylar linki kopyalayarak yeni sekmede açarak ara tuşuna basması ile ilana ulaşacaktır. Diğer tüm şehirler sırayla ilana çıkacak. Anlık olarak takip etmek istiyorsanız aşağıda bulunan cep uygulamalarını indirin yahut sosyal platformlarımızdan bizi takip edin.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü 45 kişi SB şoförü yani normal şoför ile birlikte ambulans şoförü alımı yapıyor. Bu ilana başvurular 302212 iş ilan numarası ile yapılacaktır. 22 Ağustos 2021 saat 23:59 kadar elektronik ortamda başvuru yapılabilir.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü 150 şoför alımı yapıyor. Bu ilana başvurular 302312 numara ile yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 saat 23:59 kadar elektronik ortamda yapmaları istenmektedir.

Başvuru yapacak adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor. Emekli olmamış yahut yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir. Alım noter kurası ile yaşanacaktir.

Başvuru yapacaklar linki kopyalayıp seni sekmede açması ile başvuru yapabilecek.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu